Zamjena a6 za saaba

Zamjena a6 za saaba

Član
naletio sam na piku na ovog saaba http://www.pik.ba/artikal/3080559/saab-9-3-1-9-multi-jet/ svidja mi se auto,stvarno dobro izgleda,ovaj covjek bi htjeo zamjenu ali trazi da mu doplatim nesto novca na sta ja nisam pristao ali dvoumim se mozda bi i trebo doplatii jer je saab 3god.novjij od mog auta,da napomenem da to nije nista ozbiljno jer imam tih kombinacija kamaru,sta vi mislite o tome,ovo je moj audi, http://www.pik.ba/artikal/3795270/audi-a6-2-5-tdi-quattro/
 
Ako nije velika doplata, realno bi bilo da doplatis. Nije ni ovaj Saab puno presao, vidi se da je ocuvan a i motor je veoma zahvalan ;)
 
Član
Što se održavanja tiče ,taj SAAB je definitivno povoljniji za održavat (sem u slučaju sudara) jer mehanički identičan Vectri C (motor,mjenjač ,trapovi ,kočnice...) , tako da je većina dijelova ista , a i 1.9 Fiatov MultiJet provjeren motor , plus dosta manja potrošnja , jeftinije osiguranje a i mlađe je auto.
Jedini minus za to auto je dalja prodaja , ali ni 2.5TDI nije neka mlada za udaje:lol: tako da bi ja pristao na tu zamjenu;)
 
Član
sabb je noviji i ljepsi, motor provjereno dobar, mnogo manja potrosnja a ima i veliku snaga ;)
ako nije puno doplate i ako mislis voziti ga duze vrijeme mjenjaj...jedina mana sabb-a u odnosu na audi sto ga je teze prodati kasnije kad hoces da mjenjas auto, zbog standarnih bosanskih 'navika' ;)
 
BHT Ovisnik
uzimaj to,auto odise kvalitetom,unutrasnjost vrhunska,predobro auto za voziti :)
a bome ni tog audia nitko nece zbog motora sto se boje
 
Član
tictac je napisao(la):
naletio sam na piku na ovog saaba http://www.pik.ba/artikal/3080559/saab-9-3-1-9-multi-jet/ svidja mi se auto,stvarno dobro izgleda,ovaj covjek bi htjeo zamjenu ali trazi da mu doplatim nesto novca na sta ja nisam pristao ali dvoumim se mozda bi i trebo doplatii jer je saab 3god.novjij od mog auta,da napomenem da to nije nista ozbiljno jer imam tih kombinacija kamaru,sta vi mislite o tome,ovo je moj audi, http://www.pik.ba/artikal/3795270/audi-a6-2-5-tdi-quattro/

Ja quatrasa nebi dao nizasta :D
Ali sab je stvarno prelijep i koliko sam upucen da su to stvarno kvalitetna auta, i po meni je ljepsi od audi-a i noviji je 3 god... Samo mislim da je tesko prodat tog saba poslije... Ako zivis na nekom brdovitom mjestu ostavi quatrasa doci ce opet snijeg ;) Ako si na ravnom uzimaj sab-a hahaha
 
Član
trazi 3000,ja mu nebi dao vise od 2,jer bas sam gledao cijene u njemackoj i mogu vam reci da su na cjeni ove quattro masine i da je razlika u cjeni audia 2002quattro i sabba 20005 max.1000eura,ma ako zapada snjeg kao prosle god. nece se moci voziti ni u ravnici zato bi ga jedino ostavio,a saab je ovaj pojava,samo da mi je ga probati da vidim taj kvalitet o kojem svi pricaju:icon_smile:
 

rs6

Član
CoL3 je napisao(la):
uzimaj to,auto odise kvalitetom,unutrasnjost vrhunska,predobro auto za voziti :)
a bome ni tog audia nitko nece zbog motora sto se boje

kod njega je motor od 132 kw ne od 110.... ti od 110 imaju mane pa su im cijene niske, a i nece ih niko ....

nego sto se mene tice, ja to ne bih mijenjao, jaran mi je imao stariju verziju saab-a od ove, mislim 95 tako nesto i nije mu bio zahvalan ni sekunde ....
 
Član
rs6 je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
uzimaj to,auto odise kvalitetom,unutrasnjost vrhunska,predobro auto za voziti :)
a bome ni tog audia nitko nece zbog motora sto se boje

kod njega je motor od 132 kw ne od 110.... ti od 110 imaju mane pa su im cijene niske, a i nece ih niko ....

nego sto se mene tice, ja to ne bih mijenjao, jaran mi je imao stariju verziju saab-a od ove, mislim 95 tako nesto i nije mu bio zahvalan ni sekunde ....

nisam ja drug nista odlucio ja to onako malo da cujem i druga misljenja,svi hvale ovog saaba al opet ga slabo ko kod nas hoce,zna se sta su bosanci i u kakva se auta kod nas vjeruje,prednost je za audija sto uz njeg mogu nesto love doplatit i uzet auto koje hocu,dok sa saabom nebi mogao.
 
Član
SAAB je svjetlosnu godinu ispred Audija.:cool:

Ko se jednom provoza u SAAB-u, pogotovo sa turbo benzinskim SAAB-ovim motorom, ne da neće ostati ravnodušan, već će se vrlo vjerovatno i zaljubiti u taj auto.:cool:
 
OggyBoy je napisao(la):
SAAB je svjetlosnu godinu ispred Audija.:cool:

Ko se jednom provoza u SAAB-u, pogotovo sa turbo benzinskim SAAB-ovim motorom, ne da neće ostati ravnodušan, već će se vrlo vjerovatno i zaljubiti u taj auto.:cool:

Mozda ti tako mislis i svi koji vole tu marku auta, ali on ce mijenjati auto za svakodnevnu upotrebu a ne da se divi jakom motoru i autu a kad ga bude dalje mijenjao i prodavao 90% njih nece ni da pogleda to auto, jer nas je narod skeptican po tom pitanju... slazem se da je SAAB odlican auto ali da je svjetlosnu godinu ispred audija tu se nebi slozio... ti ako nevolis njemacke modele auta nemoras ih omalovazavati, svima je dobro poznat njemacki kvalitet auta ;)

P.S. Ne mijenjaj audija za to auto, gledaj neka auta koja su se dobro pokazala i koje ces kasnije lakse prodati kad budes prodavao a ne da se fatas za glavu sto nece niko ni da okrene glavu ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
SAAB je svjetlosnu godinu ispred Audija.:cool:

Ko se jednom provoza u SAAB-u, pogotovo sa turbo benzinskim SAAB-ovim motorom, ne da neće ostati ravnodušan, već će se vrlo vjerovatno i zaljubiti u taj auto.:cool:

Mozda ti tako mislis i svi koji vole tu marku auta, ali on ce mijenjati auto za svakodnevnu upotrebu a ne da se divi jakom motoru i autu a kad ga bude dalje mijenjao i prodavao 90% njih nece ni da pogleda to auto, jer nas je narod skeptican po tom pitanju... slazem se da je SAAB odlican auto ali da je svjetlosnu godinu ispred audija tu se nebi slozio... ti ako nevolis njemacke modele auta nemoras ih omalovazavati, svima je dobro poznat njemacki kvalitet auta ;)

P.S. Ne mijenjaj audija za to auto, gledaj neka auta koja su se dobro pokazala i koje ces kasnije lakse prodati kad budes prodavao a ne da se fatas za glavu sto nece niko ni da okrene glavu ;)

OVAJ SAAB je svjetlosnu godinu ispred OVOG AUDI-ja!

Ne omalovažavam ja Švabe, daleko bilo, ali ako čovjek već hoće da mjenja auto, zašto odma' pričati o tom retardiranom mentalitetu i gledati kako drugi rade, pa da tako i on radi? Možda je čovjeku dokurčio Audi, a nikad ne znaš da li je nešto bolje ili lošije dok ne probaš, ja lično bih mjenjao bez razmišljanja.
 
Top