za sve pušače

za sve pušače

Član
hmm... da bacim i ja koju \pametnu\ heh...ugl radim u trafici u veyi malbora i to crvenog yali se raja da je los i da smrdi..tj rekli su mi da je MADE IN MonteNEgro >D ugl pojeftini ce na 3 km a ya 2 mjeseca ce se ponovo vratiti na 4 >(
 
Član
Ma meni je crveni Marlboro previše jak, nikako mi ne godi...
ako bude pojeftinjenja biće odeš na kafu a svi vade Marlboro, i onda i ko puši inače Marlboro kriće da se ne vidi koje su :lol::lol::lol:
 
Član
moje misljenje, pusim marlboro light (u zadnje vrijeme gold) ima 5 godina, i mogu vam reci kako je stigla ova nova kutija (ne zove se vise light nego gold) imam osjecaj da je cigara puno losija nego prije... al opet mi ona najbolje lezi... a u vezi pojeftinjenja, mislim da ce od nove godine opet doci na 4km, da su ovo sad samo snizili da ga iza nove godine ne bi dizali na 5 nego da ostane na 4km
 
Član
Ynam yali se raja na kvalitet ali 100% ove nove kutije su original tj onaj novi +, gold ... ma najbolja Aura Light s
 
Član
zamisli koje je tek sad to smeće od cigareta ja sam pušač i nikada nisam preferirao maliboro, zato što kod nas nikada nije bilo kvaliteta u tim cigaretama samo šminka i svjetsko ime imao sam priliku probati i maliboro iz IT, FR... cigare veze nemaju s ovim ovde pa čak ni kutija nije ista ali maliboro je maliboro...:D
 
Član
dado307 je napisao(la):
moje misljenje, pusim marlboro light (u zadnje vrijeme gold) ima 5 godina, i mogu vam reci kako je stigla ova nova kutija (ne zove se vise light nego gold) imam osjecaj da je cigara puno losija nego prije... al opet mi ona najbolje lezi... a u vezi pojeftinjenja, mislim da ce od nove godine opet doci na 4km, da su ovo sad samo snizili da ga iza nove godine ne bi dizali na 5 nego da ostane na 4km
i ja mislim da se o tome radi, al makar će raja koja ima želju da puši marlboro, moći to nešto jeftinije da radi do nove godine:lol::lol:
a to da se promjenom kutije promijenio i kvalitet...moguće je naravno


24ventila je napisao(la):
zamisli koje je tek sad to smeće od cigareta ja sam pušač i nikada nisam preferirao maliboro, zato što kod nas nikada nije bilo kvaliteta u tim cigaretama samo šminka i svjetsko ime imao sam priliku probati i maliboro iz IT, FR... cigare veze nemaju s ovim ovde pa čak ni kutija nije ista ali maliboro je maliboro...:D
slažem se druže s tobom 100%, ovaj marlboro ovde kod nas mi je isto kao i kineska kopija IPhone-a, ima samo donekle isti vanjski izgled, a ostalo...bitno je kako izgleda:cool::cool::cool: moze biti i morava unutra
 
Član
Dobio sam neki dan šteku američkog marlbora. 100s. Jedna gori 15 minuta:D

Ogromna razlika u kvaliteti poredeći sa našim;)
 
Član
Ma te cijene cigara idu gore dole kao i cijene sa benzinom... Hebes to sve, kvalitet je kod nas nula sto se tice tih cigara, bolje ako pusis cigare onda idi na domace cigare jer su bar kvalitetnije od tih. Drina, aura, i sta ja znam...
 
Top