Za Mercedes lovere;)

Za Mercedes lovere;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bijela koša, mečka i pi... nikad nisu izasli iz mode:lol: uvjek bilo i ostace prave zvjeri...
 
Član
olensoner je napisao(la):
tomislav_amg je napisao(la):
Ima u Ljubuskom EVO I sa 200d motorom...

:icon_eek::icon_eek:
treba objesiti toga sto je ubacio dizel u EVO:icon_mad:

Potpis :icon_rolleyes:

Sa tim dizelom jedva ide imo sam dva jos ako su felge kakve 16-17 onda jedva da se kotrlja al opet je bolje neg SDI :lol::cool:
 
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
merdecesW126 je napisao(la):
MTR je napisao(la):
extra kolica , a gore neko napisa da se neki prodaje za 22.000 KM ????

malo je to , malo , evo ga od 45.500 EUR

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=115228761&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelId=126&makeModelVariant1.modelDescription=evolution&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

ma brate, klinci nemaju pojma

ja sam imao W201 2.3 16V za koju su kasnije govorili da je EVO
naravno, tada više nije bila moja:smajli27::smajli27:

klinci nemaju pojma a ti si navodno imao EVO I a nisi to ni znao , svaka cast , care :lol:

na marketu bio EVO I , i to lik poslije opisa auta napisao da mu se ne javljaju oni koji ne znaju sta je EVO , cinio se kao istinit , al ne mogu da ga nadjem , mozda ga je prodao :icon_rolleyes:

;);) e jesi me:icon_biggrin:
 
Nemrin je napisao(la):
hmm ne mogu da vjerujem za to,imas kakve slike

Ziva istina ja pricao sa momkom,auto je potpuno orginalno,ima sve spojlere,sjedista orginalna od EVO I ,cajgere,samo sto je motor dizel:icon_mad:Ja ga pitao sta je s motorom,on kaze da je crko i da ga je on takvog kupio.
 
BHT Ovisnik
pa imaju cigani u mostaru merca 190,onaj rep i sve ono kao EVO,samo sto je uj*an do bola,bas je bio evo style,imaju ga duze vrijeme,sad je nikakav skroz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top