yugo by dado

yugo by dado

malo da se javim :D danas istjeran auto napravijo neki 40-50 km otiso do tehnickog obavijo registraciju dotjeran kuci opran kako treba i u garazu ponovo do proljeca
 
evo malo se istjeo jugo u petak i provozao neki 900 metara do 1 km opran i nazad u garazu jedva cekam kace proljece i da imam vremena da ga gustiram


AJDE DA GA MERIMO xD





mala razlika :D uskoro i ovaj drugi ide pod noz
 
Član
jel mozes napraviti ovaj brisac da stoji dole gdje stoje i fabricki? mozda bi ljepse izgledalo...ako ne, stavi ga tacno na sredinu soferke... inace fino izgleda ;)
 
@SašaCRX- mozem da stimam na motoricu brisaca da staje gdje ja hocu sam nemam vremena ni voziti yuga samoli da stimam motoric :D

@Juče- hvala
 
Član
prelistah temu od početka, i sve što mogu reći svaka čast... na početku sam mislio kakav će ovaj Yugo ispasti do 16-te stranice, i ispao je baš čudo. I ja sam mislio uzeti ovako nešto starije pa laganini, samo ja sam mislio uzeti mercedesa ili mini-ja, ali slab izbor... Vidim da si u Italiji... mogao bi mi potjerati smarta....
 
@Yellow- merca b fino bilo srediti nema sta i ajd nadju se dijelovi al mini to je tesko za dijelove i kad ih nadjes koda su od ferarija na ne od mini-a a za smarta mozemo se dogovoriti dotjeram ti ja mog :p

@ArminM- mora biti dobar covjece zivi ko kralj :D
 
Član
yugesa gori druze,samo nisam bas pratio svaku stranicu taj nastavak ispod prednje karambolke sto tako stoji?nesto nakrivo nemoj me krivo shvatit al nema bas jugesa s tim dijelom mozda je i od njeg i to tako treba samo me zanima :icon_biggrin:
 
@edo_benz- to je od yuga original pod branik a kako mislis nakrivo tako se on montira nemozes nakivo ga staviti i da hoces jer ima svoje leziste
 
Top