Yamaha Aerox vs Aprilia SR 50

Yamaha Aerox vs Aprilia SR 50

Član
Bas tako druze a kad hocu da dizem na tocak da ga gasujem onda kaciga na glavu i onda..
 
Član
MuMa je napisao(la):
B.M floid to sto govoris da nikad neces sjesti bez kacige tu pricu prodaji maloj djeci tako sam i ja govorio kad sam kupio rizlu noso je malo nesto i kad idem na motorijade i navece kad je zima a po danu kad je 35-40 cvike na glavu i kuliraj... u kacigi oces umrijeti ali uvijek imam kacigu ili na ruci ili pozadi negdje nikad se nezna

od rodjaka jaran vozi kawasakia vec 3-4 god, mozda i duze, nikad lik nije bez kacige, bez obzira da li bilo +15 ili +35. skoro je imao udes, isao 50ak, lik sa dzipom se prestrojavao nije gledao i pokupi ga. sreca pa je imao kacigu, koja je uostalom i napukla od udarca. ko zna kako bi zavrsio da je bio bez nje. zato pamet u glavu, nikad se ne zna sta se moze desiti ;)
 
Ni ja ni Muma ne kažemo da ne treba nositi kacigu,nije niko izmislio bezveze kacigu .. U mnogo slučajeva je glavu spasila .. Obojica kažemo da ako je kuliranje u pitanju i lagana vožnja koja je uglavnom ljeti,na +30 glupo nositi kacigu a kod nekog gasanja i divljanja bez kacige ići je ravno samoubistvu . :cool:
 
Da ne otvaram novu temu,kakve su MT kacige ?

Konkretno me zanima ovaj model ..

t0lxfm.jpg



Ima li neko iskustava,izletila mi povoljno :icon_biggrin: Kakvi su im zidovi ?
 
prijatelju nabolje ti je naci kakog aeroxa koja je masina crkla i da nije plaho para do jedno 800 KM i ulozis u njega , kupis kit 80 ccm i naravano veci karburati i rijesio si problem za sva vremena... samo nemoj busit cilindar i stawi veci klip na obicnu radilicu !!!
 
MawiGenius je napisao(la):
prijatelju nabolje ti je naci kakog aeroxa koja je masina crkla i da nije plaho para do jedno 800 KM i ulozis u njega , kupis kit 80 ccm i naravano veci karburati i rijesio si problem za sva vremena... samo nemoj busit cilindar i stawi veci klip na obicnu radilicu !!!

Ma ne bi to radio ;) Radije bi uzeo serijalu al' da je tip top ,malo se vozao i skupljao pare i onda pomalo radio što se tiče tuninga ;)
 
Top