xenoni?

xenoni?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kako bi stajali xenoni na ovim mojim obicnim farovima na bravu? isao bi na 8000k.... dajte mi nekog najjeftinijeg prodavaca xenona ali koji vrsi i GRATIS postavljanje na auto:D ajde dok imam pare bolje xenone nego opruge, opruge cu na proljece aBd..
 
Član
po 2458576 tema o xenonima...idi na 6k nemas potrebe na 8k na obicnim farovima....a i ptice na grani vec znaju da imas edu i muhu za kupovinu i ugradnju...
 
Stajali bi ko piletu sise... :)

Treba nabaciti farove sa socivima i onda staviti 4300

Kakvi crni 8k, imao sam ih...to je uzasno plavo... ne valja... 6k plafon...
 
nema mi nista ruznije nego vidjet 8k xenon u obicnim farovima, mada ni u optici nije nesto.. 5-6k mi nekako full lijepo svijetli, a pogotovo u optici..
 
Član
6000k i nista drugo....a bolje da imas jos farove sa licom ..bilo je i modela bez lice primjer okac ili c202
 
Legend
5300 ili 6k max, doduse meni su i 8k lijepi , al po kisi su 0..
sto se tice ugradnje, imas kod ede, zavisno od vrste sijalice cijena ti se krece od 140tak km pa gore.. sa garancijom i ugradnjom..
 
Super Moderator
kakvi crni 8000k jesil zdrav
6000k maximum
a ima auta fabrickih bez lece su a imaju xenon
primjer ti je naveo 335i al evo recimo jedan bolji primjer, renault laguna
nemaju znaci lece al im je sjenilo drugacije ;)
 
Član
Dobro, jel itko od vas zna da postoji xenon sijalica namjenjena za far sa lecom i druga namjenjena za far sa sjenilom???


EDIT

Ova prva je za leću


HID-Xenon-Bulb-D2C-D2R-D2S.jpg



A druga za sjenilo


HID-Xenon-D2R-D2S-D2C-Bulb.jpg




Kako se vidi na ovoj drugoj, postoji limic oko sijalice koji ne dopusta nekontrolirano rasprsivanje svjetlosti
 

IGY

Član
lock
razlog
fakat previse se raspravlja o xenonima i nema potrebe ponavljati milion puta istu pricu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top