Xenon-Board Computer

Xenon-Board Computer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam pitanje. Danas sam ugradio po prvi puta xenon 8.000 na golf 4. Farovi nemaju sociva nego imaju klasicnu kapicu. Kako su sijalice od xenona dosta duze od obicnih h7 izgleda da mi se zica na sijalici dotice kapice i stvara zvuk kao kad se vari metal i osipa mi foliju farova. Samim tim mi se i poremetio board computer koji vise ne pokazuje nista. Da li je ko imao slican problem?

Amir

Tuzla
1980.

Golf IV 2001. tdi
 
Član
ovo je tema za tvoje predstavljanje.. Ovo pitanje postavi u odgovarajucu rubriku..


PS- Skidaj to dok nisi zapalio auto..
 
Mislis Edo da je dotle doslo.Desi se da sijalica dotakne metalne "kape" u faru pa napravi iskru
malo sam te kapice metalne u stranu pomakao,al sam se razocarao sto sam ostetio far i sto
mi ne radi board,sto sam rasjekao zastitne plastike i petljao i platio to sranje 120 KM i jos se
1h juce mrzno bezveze i nista nisam napravio. Najveci mi problem sad kako da vratim board da
radi
Poz
 
Član
Sijalica ne smije dirati nista unutar fara i ne znam kako je moguce da uopste dira ako je ok far i ako je H7 sijalica.. Jedino ako nisi fino uklopio sijalicu na leziste pa ti stoji ukoso i dodiruje sa strane lim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top