WoW film

WoW film

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Naime,ocekuje se da ove godine bude zavrsen film zasnovan na ultra popularnoj igrici World of warcraft,kako sam cuo blizzardovi strucnjaci ce zajedno u saradnji sa Legendary pictures raditi na filmu(dosad radili Dark knight,300,Superman..)i ocekuje se da ce biti spektakl od filma,ja se licno dosta radujem njegovom izlasku zato sto sam jedno vrijeme bas bio zaludjen igricom i nevidjeno je zarazna i dobra a vjerujem da ovde na forumu ima dosta koji su je igrali i igraju jos uvijek......:) evo i link sto su drzali konferenciju vodeci ljudi iz Blizarda i osnivac,direktor Legendary pic.

http://www.youtube.com/watch?v=lSG2DiejFJ8
 
Član
Hehe 20tak kilometara od mene postoji klinika za odvikavanje od WoW-a, pa da je zaraza, pre je neka bolest xD.... A gledao sam davno da ce biti taj film, konacno da bude film po igrici, a ne igrice po filmovima, jedva cekam da izadje ( iako nikad nisam ni instalirao WoW, al sam igra prva 3 dela ) :cool:;)
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
sto ja ne volim ov fantomazije:icon_confused:

heh jbg,neko voli neko ne voli al mogu ti reci da ih dosta voli,samo registrovanih u svijetu,znaci koji imaju placen nalog i original igru ih ima oko 10 miliona plus jos ko zna kolko na divljim serverima gdje igras za dzabaka kao sto sam ja prije..:D
 
Rodjak (dane crx) me nagovarao da igram onaj Line Age (isti klinac ko i WoW) sva sreca pa mi je govno od kompjutera te se nisam imao prilike navuci na to.Eno on po cijele dane samo to igra i u roku od 10 dana zamjetno je smrsao.;)

Bukvalno bolest!
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Rodjak (dane crx) me nagovarao da igram onaj Line Age (isti klinac ko i WoW) sva sreca pa mi je govno od kompjutera te se nisam imao prilike navuci na to.Eno on po cijele dane samo to igra i u roku od 10 dana zamjetno je smrsao.;)

Bukvalno bolest!

erole slazem se da ne treba ni u cemu pretjerivati tako i u igranju i gubljenju vremena na igricama,samo ljudi uglavnom kazu bolest ovo ono a niu nikad ni probali da je igraju,ne moram ja nista da nesto branim wow,ko je barem jednom igrao zna koliko je dobra i zanimljiva...uglavnom se igra jedan period i brzo posle toga nemas zelju da je igras npr kao ja:D
 
Član
heh..ma dobar je WoW za zaraditi ;)
platis account..malo igras,razvijes se onda navuces par pacijenata na tu igru..i uvalis im account za fine pare :cool:
 
Član
meni nema odvratnije igrice 2 3 puta su me zvali da posnem kad sam vidjeo pa to je strasno al o ukusima ne treba raspravljati
 
Član
Pa sta god da radili je gubljenje vremena , netko mozda uziva u tome ... bitno je da radis ono sto te cini sretnim ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top