World Racing II

World Racing II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ajde postavite stranice sa kojih skidate auta i programi koji su potrebni da bi sve to radilo i ako ima nesto komplikovano da mi kazete sta i kako :D
 
0g1 je napisao(la):
ajde postavite stranice sa kojih skidate auta i programi koji su potrebni da bi sve to radilo i ako ima nesto komplikovano da mi kazete sta i kako :D

e bas necu jer sam postavio jednom i na toj strani imas oko 400 automobila za skinut... igra mi zauzima 15.7 GB .... ako trozic uspije napraviti stazu bice veselje:123: gas gas
 
Legend
ew i ja sakinuo igru,instaliram sve fino,update 133 instaliran,ali kad pokusam da pokrenemprikaze se crni ekran i izbaci me nakon 2 sekunde,sta bi to moglo biti?
 
da nije neko probao da prepravlja auta i da mjenja motore djelove i tako to ;).... evo ja sam par auta prepravio malo...uglavnom mjenjam motor,feluge gume i lezanje na stazi...steta sto se sva auta nemogu prepraviti bilo bi bas :cool:
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
da nije neko probao da prepravlja auta i da mjenja motore djelove i tako to ;).... evo ja sam par auta prepravio malo...uglavnom mjenjam motor,feluge gume i lezanje na stazi...steta sto se sva auta nemogu prepraviti bilo bi bas :cool:

kako mijenjas motor felge i to ?
 
programcic jedan mali od 500 kb.... postavicu ja na net kad napravim jos auta...oko 30 kb je tesko svako mjenjanje performansi ...50 auta je 1.5 mb sto je sica

evo opet linkovi

ovdje imate auta djelove staze i dodatke razne http://www.games.reveur.de/

ovdje imate programcice za preradu auta i pravljenje staza... http://krom.reveur.de/

za preradu motora i sitnih djelova vam treba ,,edit car 1.5e,, tako se zove program

ex sad da ima neko da nam napravi recimo stazu za drag 402 metra pa da se malo trkamo
 
Član
ja sam ubacio razni felni i sve honde koje sam našo,prepravljo sam i preformanse jednostavan program samo moraš znati šta ćeš upisivati nemeš beze :icon_biggrin:
imam nekog posla nsam za kompom kad budem imo vremena napraviću koju stazu i konto sam sebi prepraviti neku hondu u 3d programu,prije sam ja to radio za nfs,imo vremena pa svašta pravio,razna auta :D

ja sam skino 1.5b 1.5e mi neradi nikako pun greški i bugova
i428932_en.jpg
 
Član
amex ima para kolko hoćeš :cool:
kod mene su sve honde ima jedna toyota nisam stigo više ubacivati nemam vremena :icon_sad:
 
ima li ko da bi igrao online evo danas sam 2 sata igrao online :icon_smile: moze nas 6 u trci biti cini mi se

gas gas:123:
 
Legend
ma igrao bi ja al ne moze mi igra nesto,ne znam zasto,kad ulazim u igru pojavi se crno bude tako 2 sekunde i izbaci me onda,zna li neko u cemu je problem?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top