woofer 12"

woofer 12"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
jel to ovo ?
http://www.pik.ba/artikal/3429164/rockford-fosgate-he2-400w-rms-made-in-usa/

jel cemu?

nasao sam na piku u istog covjeka pa se mislim sta da uzmem,sta mi preporucujete gdje je ljepsi zvuk,muzika je za slusanje,kutiju imam 45l s portom

pioneer 307 d2 vs alpine type R (kako mi rekose prva serija) oba su isto novca, pa cisto koji je bolji,koji je bolji zvuk, uzeo sam pojacalo monoblok signat 430RMS
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/7231479/subwoofer-rockford-fosgate-punch/ ovaj... Ta prva serija R-a je 4om, sa pajom možeš na 1 i 2 om, ja bih sačeko još malo, prikupio još 50ku i kupio swr 1242 ili 1222 ;) I namirio se, uzećeš tog starijeg alpine i kroz par mjeseci ćeš tražit jače :D Kutija ti treba 60ak litara barem, ja bih tu slot port, jer nemaš pravi aeroport ;)
 
BHT Ovisnik
kakav je ovaj sound stream ?
ovaj 307 d2 i alpine mi daje za kes po 90km + dostava
to je taj lik:
http://www.pik.ba/artikal/6872779/alpine-zvucnik-bass/

ovo u mene pojacalo valjda gura i 2oma i 1om, znaci da fino udara,da je zvuk dobar,ne mislim bas DB,al hocu da fino udara, techno,dance,hip hop i sl. muzika 95%...
i da li moze ovakva kutija,kako sam premjerio kad se sve zbroji dođe oko 60-70L,samo je visina veca,nije 30cm, ovo crveno dal ovdje moze port ili nesto, plavo je zvucnik...
8ixrr3bnky07hsqyfa3.jpg

ako ovo nema smisla recite,ne razumijem se bas,al tu negdje dođe ta litraza,ovaj mi oblik najvise odgovara da mi ostane sto vise gepekta jer obaram gotov svaki dan siceve

i kakav je taj zlaja sto spominjes,dal ima netko da prodaje da vidim,mozda bih mogao nekako se razguliti :/
 
BHT Ovisnik
soundstream je rezerviran,pitao sam ga,al evo poslan je danas ovaj alpine,sutra je kod mene:icon_smile:
za sada ga stavljam u kutiju sto sam pravio 45l sa portom fi75 duljine 25cm pa cemo vidjeti da li mogu nesto da napravim,a da sto vise iskoristim prostor...
trebam kupiti cinceve posto sam svoj jedan otkinuo :/ neznam dal valjaju ovi, mislim da su HQ,ima kupiti u megamarketu,dođu oko 8-9km, malo kvalitetniji izgledaju,ovako nesto
A-K937047.jpg
 
Član
CoL3 je napisao(la):
soundstream je rezerviran,pitao sam ga,al evo poslan je danas ovaj alpine,sutra je kod mene:icon_smile:
za sada ga stavljam u kutiju sto sam pravio 45l sa portom fi75 duljine 25cm pa cemo vidjeti da li mogu nesto da napravim,a da sto vise iskoristim prostor...
trebam kupiti cinceve posto sam svoj jedan otkinuo :/ neznam dal valjaju ovi, mislim da su HQ,ima kupiti u megamarketu,dođu oko 8-9km, malo kvalitetniji izgledaju,ovako nesto
A-K937047.jpg

Drug Alpine je bio u mene sto si narucio i vjeruj mi neces se pokajati.
Da si uzeo Pioneer-a nebi to bilo to.
Alpine je stara serija ali kako to radi kvalitetno to je za ne povjerovati.
Uglavnom,dobar izbor ;)
 
BHT Ovisnik
hvala,tebe sam mislim pitao za onaj thor,samo me cijena zanimala, pa nikako ti vratit odgovro :D
kaze da je ocuvan,ocekujem ga ujutro,samo eto jos ove cinceve da kupim jer mi je jedan otkinut...

mada u mene dvd izgleda ovako,iza nije kao na klasicnim playerima da imam 2 utora za cinc,nego samo 1 na subwoofer
D1205-007.jpg


spojen mi je znaci samo jedan u dvd, dal ima fajde da uzmem 2 u 1 sto ide,znaci ova 2 sa pojacala da idu u 1,tj. u dvd
 
BHT Ovisnik
imal tko da prodaje ovo ?
cinch-y-adapter_11751.jpg

u kenwoodu mi za ovaj komad govneta traze 20km :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top