windows 7

windows 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Davor_ je napisao(la):
Jel ima ko aktivator za 7icu?!
Ma program je sila ja ga vec korisitim vise od mjesec dana,brzi od viste dosta a i ljepsi sve super......kolega imam ja aktivator,sutra sam u doboju oko 11 javi ako hos donjecu na stiku pa da prebacimo........;)
 
starije igre rade sporije nego na xp, a novije brze, a sa vistom se nemoze usporediti jer je brzi i bolji u sveemu,,,,,,,,
 
Član
Ma super je sistem nema sta koristio sam je i dok je jos beta bila!
Mada treba mi aktivator jos 5 dana left XD
 
Član
eto vam aktivatori na prvoj stranici,ja sam nekome postavio,koji radim nisam siguran,to su aktivatori s neta,ako nekome treba da sebi nadje onda ima na onoj stranici katz.cd,,,,pa nek potrazi,imaju aktivatori,kod mene je ultimate,licenciran,nisam ni morao unosit koda,,kopirao bi vam ga svima,samo da mozete da preuzmete;););)
 
Član
Imam ja baš od danas 7 ultimate i gledaću što prije da vratim XP,jeste ušminkano sve ali ipak previše moderno za moj ukus i potrebe..Instalirao msn,i ne ukucam kako treba da se logujem a već mi izbaci da nije trenutno u mogućnosti da me loguje i tako stalno,pa onda neće nikako da otvori ikonu msn-a,i tu je kraj priče već mi se ogadila 7 :D
 
Član
Schumi je napisao(la):
Imam ja baš od danas 7 ultimate i gledaću što prije da vratim XP,jeste ušminkano sve ali ipak previše moderno za moj ukus i potrebe..Instalirao msn,i ne ukucam kako treba da se logujem a već mi izbaci da nije trenutno u mogućnosti da me loguje i tako stalno,pa onda neće nikako da otvori ikonu msn-a,i tu je kraj priče već mi se ogadila 7 :D

nisi ti to dobro nesto nastimao,kako kod mene ima,uvijek imam ikonu msn-a u taskbaru,sam se otvara prii paljenju racunara,a msn uvijek se sporo loguje kad se prvi puta aktivira,mislim nakon dizanja sistema,i na xp se to desava,,,ne znam sto ti se ne svidja,jest sminka,al je mocnije od sve i jednog dosadasnjeg sistema;);)
 
Član
i mocniji i brzi... ;) imam ga odavno tj na burazovom je kompu. naravno, licencirana verzija... :D sve sljaka za 10... :cool:
 
malo jos pogledajte po netu koje su novosti kod win 7, sigurnosne alatke i ostalo
win 7 je daleko napredniji od xp i viste, ali mnogo, a sto se tice podrzavanja igrica, sve rade mnogo bolje na win 7, a za starije samo treba nastimati compability mode i pici
 
Član
treba samo napomenut da koristi zadnji directx,,i sve je jasno,nema se vise sta puno pricat,ko ne proba nece znat sta propusta:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top