windows 7 problemi

windows 7 problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako imam dva problema prvi je onako veliki a drugi je estetski...eh ovako kad pokusam da udjem u neki folder dodje mi poruka windows explorer stopp working i onda se explorer restartuje....da mi je tu da mi pomognete...drugi je problem sto na local dist d nemam icone nikakve sama od sebe se izbrisala...hvala unaprijed....:)
 
Član
flash_back je napisao(la):
stavis lepo win 98 ili XP i nema da brines ;)

jbg, rekao si da ti spamamo temu :icon_biggrin:

ahaha...jesam reko da spamate al u spamu i odogovro kakav dobar jbt....necu xp necu 98 hocu win7......
 
Član
Ja imam win 7 naravno legalni i licencirani i nikakv problem nemam, naravno sistem je jos u beta fazi i prije svakoga updatea sam pravi restore point !

Ne znam sta se deava kod tebe ali ja bi pokusao recovery... Mislim da ce ti to reisit problem ali ipak napis dal ti je sistem licencirani ili je cracked i ajko je crack napi kako je mislim da je najbolje to odradit sa win 7 loaderom koji za sada jedini radi kako treba ali opet je to za sada!
 
Član
Zoro je napisao(la):
Ja imam win 7 naravno legalni i licencirani i nikakv problem nemam, naravno sistem je jos u beta fazi i prije svakoga updatea sam pravi restore point !

Ne znam sta se deava kod tebe ali ja bi pokusao recovery... Mislim da ce ti to reisit problem ali ipak napis dal ti je sistem licencirani ili je cracked i ajko je crack napi kako je mislim da je najbolje to odradit sa win 7 loaderom koji za sada jedini radi kako treba ali opet je to za sada!

win 7 je davno izasao iz beta faze :) tacnije u oktobru...
 
Član
ma sedmica mi je kupljena na ciglanama:icon_smile::icon_smile:al aktiviran je key bez problema...samo taj problem sto mi izbacuje explorer zaj*ava puno...ako nastavi...sistem down and up....
 
Član
ja sam imao sličan problem, radi sve normalno al kad otvorim puno stranica i sve se očitavaju, zakoči mi, i nista nemožeš.
jedino mozeš resetovat na dugme.
taj problem mi je nestao kad sam isključio automatski update windowsa.
 
Član
VIRUS isti sam imao na Visti (u potpunosti) mozes pokusati sa S&D i troyan removerom ali sumljam da ce ti to pomoci bas, sad samo zanima me jl ti pravi probleme kada udjes u foldere gdje su ti fotografije (dal ti stvara "privju" error)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
VIRUS isti sam imao na Visti (u potpunosti) mozes pokusati sa S&D i troyan removerom ali sumljam da ce ti to pomoci bas, sad samo zanima me jl ti pravi probleme kada udjes u foldere gdje su ti fotografije (dal ti stvara "privju" error)

ma ja mislim da mi je virus ulaetio...to je moje misljenje...eh sad kto se desava kad ulazim u neke foldere...znaci sao kad ulazim u foldere...u sve ostalo radi normalno...i ponekad kad ulazim u folder to izbaci a ponekad nece....
 
Ubaci cd koji si kupi i repariraj sistem tako je kod mene prestalo i kad to uradis iskljuci automatsko update.
 
virus 100%, ne radi nikakav recovery, samo fresh instal sistema, ako su ti podaci na d i njega ne formatiras pri instalaciji, nemoj da ga otvaras dok predhotno ne instaliras dobar antivirus (tipa NOD Smart Securyte 4) i update ga obavezno, pa onda skeniraj d i tek onda otvaraj. pozzy

e da, win 7 bez Update je nista, tako da to bude obavezno ON ;);)
 
Član
ok hvala momci....ma digo sam sistem prije 4 ili 5 dana al hajde ponovo cu.....ukljucen je update a antivirus je eset nod 32 2009.....i ja mislim da je virus jer kad sam kupio cd o offica da instaliram on je izbacio virus i vjerujem da mi je usao....:icon_smile::icon_smile:
 
Član
i ja imam linencirani windows 7 ultimate,vjeruj mi da se nikad ne bi vratio na xp,nemam nikakvih problema,to je kod tebe greska u sistemu sto posto,pitanje je s kakvog si cd-a instalirao sistem,i odakle je on potekao,nabavi licencirani,i neces imat problema,da si mi blize ja bi ti kopirao svoj,,da se ne brines vise
 
Član
ArminM je napisao(la):
i ja imam linencirani windows 7 ultimate,vjeruj mi da se nikad ne bi vratio na xp,nemam nikakvih problema,to je kod tebe greska u sistemu sto posto,pitanje je s kakvog si cd-a instalirao sistem,i odakle je on potekao,nabavi licencirani,i neces imat problema,da si mi blize ja bi ti kopirao svoj,,da se ne brines vise

ma nemam pojma....ja mislim da je virus 100 posto....instaliro kod dvojice rodjaka ovaj i kod tetka i niko jos nije imao problema...ja mislim da mi je virus instaliran...kao sto rekoh windows je aktiviran....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top