Win Vista

Win Vista

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trebam pomoc oko win.wiste 32 home premium.
Ako je neko instalirao sebi nek mi se javi na PM porukom.
Unaprijed hvala !:icon_smile:
 
Član
evo ti odma pomoc.... kani se najveceg djeriza od OS.... skini si win7 10x bolji od viste... a sistemski zahtijevi isti..
 
Član
:lol:
Deyo je napisao(la):
Bolje snimi XP, i ne more bit' home ultimate...
metni ce dej, restartuje komp, Press any key, sačekaj da se učita, ne ukucavaj aktivacijski ključ, next next next, instaliranje... sam se on upali, i onda da crackuješ ( aktiviraš i to je to ).

Imam sev verzije xp-a i sedmice ........ al MI CEIF VISTA !;)

P.S. DOSTA SPAMA oce ko pomoci na PM ?:)
 
Član
Deyo je napisao(la):
bulex je napisao(la):
a po cemu je to bolja 64-bitna verzija?

Zato što ima 32 bita više :lol:

od viska glava ne boli :lol:

imao sam ja 32 ali je stekala i bila puna bagova a da ne pominjemo da je neke drivere nevoguce instalirati...... :icon_rolleyes: dok sa 64 nema tih problema :cool: znam jos par ljudi koji su imali iste probleme sa 32 :D

i stvarno dosta spama.......ako ko moze konkretno pomoci momku ima pm......
 
Član
a gdje je taj any key, j*em li ga :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

anykey.jpg


tip4-any-key.jpg


a evo ga.
 
Član
Instaliraj sebi XPsp3 proefesional :D

Vista je dosta nestabilna a Win 7 mozes imati problema s driverima
 
Član
Mora se malo i spamat.

Ali evo ti moje strucno misljenje, bavim se racunarima vec mnogo dugo, i odavno vec ne znam broj koliko sam ih instalirao :)

Ako imas 2GB rama pozeljno dvojke al et i neki procesor da nije celeron ili sempron onda slobodno instaliraj vistu ili sedmicu.

Za 64 bitnu vistu racunaj 4 GB rama, za xp isto kao i gore za vistu.

To ne mora ali ja preporucujem.

Ako nemas nesto tako onda kao sto rece dule xpsp3 i ne razmisljas mnogo.

Instalacija viste ti je skoro pa ista kao i drugih windowsa a princip je sledeci.

Kad se pali comp udjes u bios, uglavnom se pritisce DEL, F2, F10 ......... to vec ne mogu znati jer ne znam koji ti je comp odnosno ploca.

U biosu treba da je podeseno da prvo starta sa CD/DVD ovo sve mozes preskociti tako sto ces ubaciti taj DVD i citati sta pise na maonitoru, ako pise press any key to start from cd ti pritisni neku od tipki i pokrenuces instalaciju.

Ako ne pise to, mogu biti dvije stvari, prva je da provjeris u biosu dal je CD / DVD prvi na listi uredjaja sa kojih starta racunar.

A druga je da ti nevalja cd/dvd ili sam taj vista cd sto je malo vjerovatno ali se desava.

Kad si ovo sve gore i pritisnuo any key i kad se pokrenula instalacija samo pazljivo citaj sta pise na ekranu i klikni ili upisi sta se trazi pa zatim next.

Ako ces vistu i ako nemas originalan kljuc nemoj nista upisati nego klikni dalje da instaliras bez broja pa dalje prati uputstvo za krek koje obicno stoji uz njega. Ja preporucujem za crack da proguglas malo VistaLoader cini mi se.

S obzirom da kuckas po forumu predpostavljam da ili imas dva compa ili kucas sa tog na koji hoces da instaliras u tom slucaju da napomenem da ces instalacijom vrlo vjerovatno obrisati sve sa C diska, ne mora ali je preporucljivo da ponovo formatiras C sto ce reci prije svega sto probas bi trebao sa C diska da presnimis negdje sve sto ti treba.

Laksi nacin bi bio recimo ako je vec xp na tom compu ubacis taj vista cd, on se sam pokrene i pita oces da instaliras ili da nadogradis i ti klikni to i dalje isto pazljivo i sa razumjevanjem citaj sta pise i prati uputstva a ako sta nije jasno skoknes do druga ili uzmes laptop ili ......... pa pitaj ovde sta nisi siguran.

Eto sva pamet, nista to nije problem samo pazi na stare slike, dokumente, muziku, filmove......... ostalo ne mozes nista zaj*at. Ako ne radi nesto ti ponovi al zapamti gde si sta uradio da mozes da ispravis gresku :D

Mislim i ovo je previse al glupo mi sad da ti ko debilu pisem i stavljam slike tipa klikni ovo klikni ono ako je ovo ako je ono ........... ima tri dana da se pise i objasnjava a ustvari se svodi na NEXT, YES i OK eventualno negdje neko ime ili broj i to je sve.
 
Član
Koristim vistu vec ima godina 1 reinstall radio (a prije xp na mjesecnoj bazi), nego dosta spama evo jakoristim vistu i sta te zanima pitaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top