Win 7 64

Win 7 64

Član
hvala brate i jesam konjina kad se bezveze petljam sa vama sveznajucima izvini i jeste me stid
 
Član
mladus je napisao(la):
hvala brate i jesam konjina kad se bezveze petljam sa vama sveznajucima izvini i jeste me stid

ja sam malo pretjerao ali vjeruj mi nisi upravu .Kao sto sam rekao pomogao sam puno ljudi koji se ne znaju zahvaliti da bi mi ti dosao i rekao kako pametujem . I da nisam sveznajuci niti je iko takav . Svi ucimo dok smo zivi
 
Član
svo ok drug malo smo se natakarili jedan nadrugoga bezveze i pa imeni je bio cilj pomoci ljudima. pozdrav
 
Član
Grafika je Ati Radeon HD 4600.
Ma razmisljao sam o tom Linuxu, Ubuntu. Ma nije toliki problem taj ram ali onako bih trebao oboriti sistem pa pitam da li ce biti smetnji za 64 bitni.

Btw sad kad palim racunar, nudi mi dvije opcije, kao da imaju dva sistema? Prvi je nesto Win 7 128 GB a drugi je klasicno Win 7!
I kad odem na ovaj prvi, nece da mi podigne sistem a drugi normalno podize ali opet je 2,96GB usable.
Kako deinstalirati ovaj patch?
Hvala
 
Član
izvini nisam vidio da si pisao .Ne znam u cemu je problem sa tvojim patchom ali jednostavno to mozes izbrisati

ides .
1. Start
2. Run
3. Kucas msconfig
4. Kliknes na pod tab boot
5. Ponudit ce ti current win 7 i taj sto ti smeta.

jednostavno izbrises taj sto ti pokazuje 128 gb i to ti je to. Vise ti ga nece nuditi kod podizanja sistema.

Pazi da ne izbrises taj orginalni boot jer neces moci dici win regularno.

Ako budes zelio reci da ti dam drugi patch pa da probas . Pozz
 
Drug,daj drugi patch...ovaj nesto nije uredu! Instalirao sam,i opet mi pokazuje 2,94 usable!
A kod mene uopste ne nudi opciju za brisanje kad kliknem na ovu verziju sto sam instalirao (sa patchom).....cim kliknem na nju,ne nudi mi vise tu opciju (delete).Probao sam da stavim onu donju kao default,pa da onda obrisem i opet nece! Help!:icon_mad:
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Drug,daj drugi patch...ovaj nesto nije uredu! Instalirao sam,i opet mi pokazuje 2,94 usable!
A kod mene uopste ne nudi opciju za brisanje kad kliknem na ovu verziju sto sam instalirao (sa patchom).....cim kliknem na nju,ne nudi mi vise tu opciju (delete).Probao sam da stavim onu donju kao default,pa da onda obrisem i opet nece! Help!:icon_mad:

evo ti brazeru znaci probao ga ja opet prije nego sam ga okacio

pass je :serialgf

http://www.filesonic.com/file/4209812085

samo klikni na ovo i radi 100000X
ako ti se u donjem desnom uglu pojavi nesto test nakon restartovanja klikni remove watermark



sretno
 
Legend
kod mene radi onaj prvi patch, ali problem je sto prikaze 3,60 GB usable, opet ne pokaze puna 4 GB...
 
Član
serialgf je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
kod mene radi onaj prvi patch, ali problem je sto prikaze 3,60 GB usable, opet ne pokaze puna 4 GB...

probaj ovaj drugi radi 1000%

Druze meni ne radi al nema veze normala meni stoji 3.45 usage i to je to iako sam ja ranije trazio nesto ovakvo ali nikad nisam "ubo" pravi patch.

U svakom slucaju dobra fora kome moze

Kome ne moze serialgf je jednostavno objasnio kako izbrisati drugi boot
 
Ovo mene svarno nervira! Neznam u cemu je problem...instalirao sam i ovaj patch,i opet isti djavo (2.94 usable)...podesavao sam i tamo u virtal memory,stavim 4094-4510 i opet nista! Mozda me zeza sto je win 7 professional? I ima li jos kakvo rjesenje? Hvala!
 
Član
ljudi vise namam ideje stvarno bi trebalo da radi . Znaci probano na 10 pc -jeva i na svakom je jedan od ova 2 radio. Jednostavno stavite onda 64 bitnu verziju .Mada vam moze jos biti do biosa ali ne preporucujem da sa njim ceprkate i update radite.
 
Top