Wanna be M5

Wanna be M5

Član
allroad je napisao(la):
ovo lafo lorinsel felge za slr-a :D brate ogavne su uzasno lose mu stoje haha
ja isto imam e60 i imao sam lijepe felge 18'' na njemu sa falcom poliranim nove felge bile 275 gume i to je neka ''mjera'' al sam ih vec zamijenio stavio sam normalne felge i gume ko ce se vozat na tome lupa drnda mogu mislit kako je tebi na 20'' :icon_confused:
sve u svemu fin je auto samo prvo uradi ta vrata i sta jos trebas da ga dovedes u red a onda ostalo radi ;)
sretno dalje i iskreno ove felge nisu nicemu prodaj ih i uzmi neke druge svake ce mu ljepse stajati od ovih ;)

Naravno, tebi su tvoje felge najljepse, meni su moje. :D Svako svoga konja hvali. A felge je najmanji problem za promijeniti i vjeruj mi da kod mene nista ne drnda i ne lupa, jer sam mu kompletno podvozje izmjenjao (ramena, selene, diskove, disk plocice i ostale stvari), to mi je bitnije za sigurnost od lose farbe i ostecenja na limu. ;)
 
Administrator
fin bimmer pravo... meni se felge svidjaju i o ukusima ne treba raspravljati...

imas fine planove... sretno u nastavku i redovno nas izvjestavaj;)
 
Član
ma kakvi su vam to komentari, ne valja ovako, ne valja onako, pa je*oga to pola foruma voza e60 i sl. pa pa znaju najbolje kakve felge mu trebaju? "imas 20" na autu, al' de ti njih prodaj uzmi kakve druge", kakva vam je to prica bolan? covjek postavi jednu LOSU sliku auta, vi po njoj zakljucujete sve? i onda kukate kako je forum slab postao, kako nema projekata, pa ko ce i postaviti ista? nije problem u negativnim komentarima, nego u samom pristupu, umjesto da kazete svaka cast 20", al' meni se cini da bi moglo biti i ljepsih, odmah se ide s pricom, prodaj ti to, kupi druge, k'o da je u pitanju cunga lunga od 10 pfeninga, svasta.....
 
Član
MyX-Mesha je napisao(la):
menso je napisao(la):
jarane bmw je bog felge su dobre nek su kopija ovog onog boli te kita, boja na vratima extra ostavi tako samo jos s druge strane ofarbaj vrata u zutu i bice jos ljepsi, koji vam je sta ste napali covjeka ne moze rahat ni predstavit auto cc...

Moze li da ovako ostavim, kao zamjenu za farbanje vrata u zuto :D



Uploaded with ImageShack.us
hajd moze samo jos malo uzmi pajser i poravnaj ove parnice :D
 
Član














Evo mali update fotografija...


Dok ne dodje body kit, mozda se nesto bude u unutrasnjosti radilo..kao sto je kombinacije trenutne crne koze sa bijelim platnom, kao i farbanje dijelova unutrasnjosti.

@ Menso: razmotrit cu tu opciju :)
@ Trizex: nema veze, neka komentarisu, javno je postavljeno, neka komentarise sta ko zeli. Mene ne smeta.. ;)
 
dobro si ga zakuco care,lijepo je cucno,530d sam vozio i mogu rec da sam pozitivno iznenadjen snagom,ubrzanjem i malom potrosnjom motora ,sretno u narednim radovima ;)
 
BHT Ovisnik
sviđa mi se bimer,inace ovo mi je bmw No.1,motor je jako dobar nem ase sta stiditi,ima rođak istoga,malo je reci da dobro ide,kao sto frenkie kaze,dobro ide,a za ovako auto malo trosi,ako ti je malo pukni chip:cool:
sretno i cuvaj ga:cool:
 
Početnik
ba BMW idu mrezaste felge sa falcom, ovo sto imas u jesu za MB felge i imas vjerovatno adaptere na njima..
to je za voziti uzas.izgled je 0 bodova i uvijek ces biti s one strane tuning-a sa voim setupom
 
Član
@ Muha: Nope, nemam adaptere, nego su felge sa 10 rupa na sebi i nisu uopce uzas za voziti. Nema nikakve razlike u odnosu na recimo 18' one BMW klasicne sto dolaze na E60 (probao kod rodjaka).
A polako, malo neka stoje ove felge, pa cemo kasnije mijenjati, mora se nesto raditi. :)

@Death beat: vec imaju distance, 2,5cm nazad, 1,8cm naprijed.. ;)
 
Član
ma nema, felge mu k'o kur*c, bas ja kontam :D 100 ljudi, 100 cudi, svako ima svoj ukus, meni izgledaju drkica, mogu misliti jos kako uzivo izgleda auto k'o pojava :cool:
 
Top