W210 2,9 ///AMG sport styling by Tomek

W210 2,9 ///AMG sport styling by Tomek

Super Moderator
nije lose... fino sklopljen svidja mi se al ima par sitnica sto ne valjaju... najgori je onaj grill sa znakom mercedesa :D
ono nemoj da stavljas isto kamion
ostalo je fino ;)
 
Član
extra mecka,u svakom pogledu...da je moj,jedino bi mu promijenio felge i stavio nesto sa tankim krakovima,6-krake recimo...ove su mi nekako previse...na ostalo nemam zamjerke;)
 
Član
meni je mecka odlicna strava izgleda i de mi reci ako nije problem od cega ti je ona plava neonka ono svjetlo na nebu i kako si ono napravio i ja bi ono;)
 
Početnik
dobar mercedes samo za moj ukus previshe su naprijed 2 znaka mercedesa, skini onaj sa haube... i mislim da bi mu neke malo "klasicnije" felge puno ljepse stojale nego ove... i takodje da je moje auto poskidao bih sve ovo naljepljeno po njemu jer cirkus mu je nepotreban... nhf
 
Član
Default je napisao(la):
dobar mercedes samo za moj ukus previshe su naprijed 2 znaka mercedesa, skini onaj sa haube... i mislim da bi mu neke malo "klasicnije" felge puno ljepse stojale nego ove... i takodje da je moje auto poskidao bih sve ovo naljepljeno po njemu jer cirkus mu je nepotreban... nhf


Nema ništa ljpleno :icon_rolleyes: ove sve original osim maske...

Nema dva loga nego jedan na masci a na hubi kao što sam i reko "ćep" s logom ///AMG


Ova žica koja svjetli je od kompa :lol: male preinake i to je to radi ;)


Što se tiče "spojlera" to su samo dodaci na original da nebi neki štruf me mogo kazniti da nije original na autu a dadaci se SMIJU imati


Sve u svemu hvala vam na pohvalama i na kritikam (kritike su bile normale bez uvreda ko na nekom forumu kolega vernes znao o čemu pričam)

Jedino ima mali problem vi ste svi iz BiH :icon_question:
 
Početnik
pa nismo svi iz BiH mislim da ima ljudi sa svih strana, i ne mislim da je bitno odakle si, ko si, sta si, u sta vjerujes ili ko su ti roditelji, bitno je da imas auto, a ni to nije pod moranje :)
 
Član
http://xtomek87w210mercedesx.blog.hr/

Evo na ovom linku se mogu vidjeti klupić i kako su se radili dodaci
 
Top