VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
sandro nemogu dizne uzimat nove dok ne pregledam jos par stvari na autu pa tek onda ako nebude ni do toga e onda dizne..
make brate bgm na kraju ce ti tako i bit dacu ga prodat i nekog manitog gsi-a ili bmw e30 uzet :)
 
Član
Ma pregovori su u tijeku za gsi kakvog sam prije vozao stucko da ode u zamjenu za njega! A imas li od nekog skunut dizne navrnut sebi i probat oa da znas jeli sigurno do njih!??? Sandro uzmi mi cep od mirana
 
Član
make @Ti ces se brate usrecit zesce sigurno samo da bude kadjo ispravan i kako bog zapovjeda :D Dizne rijetko mogu naci da su ispravne.. Moram kutiju prepakovati sutra i probat jos neke stvari ako nebude ni to e onda cu morati dizne traziti.:icon_rolleyes: :123:
 
Član
Hvala sandro :* ma ima li iko da skines s njegovog auta stavis u sebe probas i to je to mogu li ti moje??? Komplet od nekog doha koji radi skines i to je to znas na cemu si! Mozda nije do njih!
 
Član
Danas sam rijesio problem barem se nadam moram jos sutra malo se igrati sa imbusom..bilo previse odvrnuto gorivo na k glavi i uzeo sam imbus i smanjivao dok nisam dosao na neki idealan rad mislim da jos moram se malo sa razvodnikom pozabaviti i jos malo sa tim imbusom pokusat jos malo smanjiti i nadam se da je to to :) a dizne cu svakako narucivati da budu perfektne :):cool::123:
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Danas sam rijesio problem barem se nadam moram jos sutra malo se igrati sa imbusom..bilo previse odvrnuto gorivo na k glavi i uzeo sam imbus i smanjivao dok nisam dosao na neki idealan rad mislim da jos moram se malo sa razvodnikom pozabaviti i jos malo sa tim imbusom pokusat jos malo smanjiti i nadam se da je to to :) a dizne cu svakako narucivati da budu perfektne :):cool::123:

Samo pazi da mu previse ne osiromasis smijesu jer ce slabije ici nego sto treba,to bi trebalo raditi sa CO2 mjeracem na auspuhu onda se moze idealno postelati.
 
Član
GTI FAN@ Znam sta govoris nego trokiranje auta i prolijevanje dizna je bilo stvarno nenormalno kad se ugrije motor i kako sam smanjivao gorivo preko imbusa auto je sve manje i manje trokiralo i traparalo na visokim okretajima upriliku da je sad po zvuku i ostalom 10 puta bolje nego sto je prije bilo i ne kolje me nesagoreno gorivo iz auspuha.Mislim da moram razvodnik malo postelovati al to cu odvesti u rodoc kod bosnjaka da ga uradi meni bitno da ga u priliku dovedem da se auto moze voziti i da ne trokira aon nek odradi finalni posao.

ZELA GTI@ Znam da ne postoji majstor al meni mozda podje od ruke to...Odlucio sam to napraviti pa mozda mi i uspije a prema dosadasnjim rezultatima kako mi se motor ponasa na dobrom sam putu :) :icon_smile:
 
Član
Ma ok ako si ga malo doveo u neki normalan rad,znaci K-glava je bila rastelovana,moj je recimo slabo isao zbog pumpe ne zbog K-glave zato sad nadji nekog majstora sa CO2 aparatom da se usteluje smjesa pravilno ,tada bi trebalo vidjeti jeli problem sa diznama ili glavom,ako ne uspijes nista naleti do Neuma da stavimo moje dizne pa da vidimo kako radi.Takodjer ako je motor,glava dugo stajao u garazi bilo bi dobro da ga cesce i zivlje vozas da se sve procisti i ocepi,takodjer neznam koja ti je pumpa goriva,jeli za KRa ? Izmjeri i pritisak goriva to je cas posla.
 
Član
Mislim da mi je se do neuma nemoguce voziti i ovako a i rizik mi je ako mi se nesto posundra da ne ostanem nedje u po puta,ko ce slepu placat i ostala cuda...Probat cu ga voziti da vidim kako ce mi se desavati i kako ce mi se odazivati na gas pa ce mo vidjeti sta ce biti :)
 
Top