VW Rallye

VW Rallye

RE: evo i rallye

bice sledeci put jbg tri sata se ***** i ovo da stavim jedva sad da sve ponovo nema smisla:icon_question:

rMJQ.jpg

HLRs.jpg
 
RE: evo i rallye

evo malkice sam stvari pribavio elektricne konzole za recaro sjedista i neke sjedeze mozda da ih iskoristim u slucaju da se odlucim presvuc ih ako ne idu na pijacu;)
 
Član
RE: evo i rallye

Dobra sjedala :cool::cool:imam slicna samo sto moji nemaju elekricno podesavanje:icon_sad:...
 
RE: evo i rallye

evo stiglo par stvari
volan trojke
konsola votex
i tempomat
http://img96.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=pa210338f.jpg






 
Član
RE: evo i rallye

Nemoj ovaj volan, života ti, jedan od 2 najodvratnija volana na planeti. Meni je ovaj predobar, najljepše bi sjeo:

Photo-0202.jpg
 
RE: evo i rallye

OggyBoy je napisao(la):
Nemoj ovaj volan, života ti, jedan od 2 najodvratnija volana na planeti. Meni je ovaj predobar, najljepše bi sjeo:

Photo-0202.jpg

golf g60 je napisao(la):
fali ti papuca od gasa na slici al vjerovatno je imas sa strane ili??
da je ***** valjda je sve tu u kutijama ako ne blizu je auto sa kog je skinuto pa cemo i to pribavit u svakom slucaju hvala
 
RE: evo i rallye

zlajaaa je napisao(la):
ako su već žmigavci smoked, ja bih stavio i štopove sa gornjim crnim dijelom

TO JE DRUG SAMO PRIVREMENO,zena rekla casti samo da to skinem .idu orginal njegovi tamni samo da nadjem hella ,jos amortizeri i kabinu namontirat i to je to za SAD:lol:
 
Član
RE: evo i rallye

mk2-rallye je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
ako su već žmigavci smoked, ja bih stavio i štopove sa gornjim crnim dijelom

TO JE DRUG SAMO PRIVREMENO,zena rekla casti samo da to skinem .idu orginal njegovi tamni samo da nadjem hella ,jos amortizeri i kabinu namontirat i to je to za SAD:lol:

Vidim da ideš na OEM, zato sam hella :cool:
 
Legend
RE: evo i rallye

eto ga sklopljen , i savrseno izgleda
na piku je bilo smoked hella i to povoljno , pregledaj malo ;)
koje felge i gume idu na rally-a druze ?
 
Top