Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

ma jock ba najjslabije cu uzet one folije... a kuku mogu skinut jedino da je odrezem... jbg luxsuz velik :D
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

Uzmi 35% neces se pokajati. Ja sam sa svojima prezadovoljan...mijenjaju boje...povremeno:)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

jesam stavio sam nazad difuzor od gti.a i podigao auspuh i trenutno je auto u sarajevu jer sam staroj dao... tako da ko ga vidi da ne blica nisam ja neg stara :)
 
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

Pike_gti je napisao(la):
jesam stavio sam nazad difuzor od gti.a i podigao auspuh i trenutno je auto u sarajevu jer sam staroj dao... tako da ko ga vidi da ne blica nisam ja neg stara :)

ajde bas super sretno u nastavku rada na autu
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

evo napokon neki novi update :)


6,5 x 16  sa gumama 205 45 16 micheline pilot exalto :)

Ujedno nisam ni stavio sliku od kako je doso difuzer od gti i podignut auspuh i stavljen poklopac za kuku :)

uskoro zadnje distance 20 mm i opruge 35/40 powerd by fk mepro tuzla :)

i jos jedna umjetnica :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

svaka cast, odlicno ;) samo spustanje i to zestoko, kao mini SUV je ovako :D da ti nije malo 35/40? :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

bice bice opruge sto prije samo da se skrpim a jbg neznam ocel bit premalo te 35/40 ima kod catte na stanju pa cemo probat ako nebude to to vratim ih i narucim malo krace uglavnom bice to sve ok... :) samo polako s obzirom da sam sebe finansiram a ne radim nish :)
 

JD.

Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

ostace ti rupa i sa 35/40... bolje uzmi nize opruge ako imaju ili ganjaj gewinde...
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

ha jbg onda valja ganjat nize opruge za gevinde nemam love a i uzimat ce se novi auto za sljedecu sezonu tako da...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top