VW Polo 6n2 ,, GTi Sjedala :D

VW Polo 6n2 ,, GTi Sjedala :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,RH by Ljuboje ,, :D

u januaru mi stizu gewinde,,,jos stavim ako bude potrebno odbojne gume,,,i onda nebi trebalo strugat
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,RH by Ljuboje ,, :D

.nOKe je napisao(la):
stavi i nazad 195 45 jer ce ti /50 strugati..
zapamti sta sam ti rekao :)

ja sam stavio 195/50 nazad,nema sanse da zapne,ali kad stavi gewinde onda hoce sigurno. Mislim da je bolje ici sa 45;)
 
Legend
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,RH by Ljuboje ,, :D

jeste, ali kod tebe nije 8j, jel vidis koliko viri felga vani u tome je fazon..
kakve god da gewinde uzmes, neces moci dovoljno spustit dok ti je visok profil gume, mislim mozes spustit ali ce kacit :)
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,RH by Ljuboje ,, :D

.nOKe je napisao(la):
jeste, ali kod tebe nije 8j, jel vidis koliko viri felga vani u tome je fazon..
kakve god da gewinde uzmes, neces moci dovoljno spustit dok ti je visok profil gume, mislim mozes spustit ali ce kacit :)

dobro si Noke,to sam smetnuo s uma,kod mene je 6j felga. upravu si care,oni milimetri razlike izmedju 45 i 50 ce igrati ulogu;)
 
Legend
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,RH by Ljuboje ,, :D

vjeruj mi da hoce, kod mene je 8jota et3, na /50 je strugalo konstantno znaci, na 45 nije strugalo nikako dok ne sjede neko, razvuce se, manji profil, kad ovako gledas na papiru nije neka razlika, ali kad stavis na felgu jeste, vjeruj !

ovo sve pisem da se covjek ne prekonta i uzme pogresne gume, da bi opet kasnije trazio /45. na kraju krajeva, 45ica je puno ljepsa i bolje se razvuce na 8j :)
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,RH by Ljuboje ,, :D

jbg za sad imam /50,,a samo dvije /45,,,a kad bi stavio naprijed /50,a nazad /45,,nezz kako bi izgledalo,,ili za sad kako sam i kontao nazad/50,,pa kad naletim onda /45,,,,a konto sam stavljat odbojne gume(stopere amortizera) da ne struze
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,RH by Ljuboje ,, :D

CrueL je napisao(la):
jbg za sad imam /50,,a samo dvije /45,,,a kad bi stavio naprijed /50,a nazad /45,,nezz kako bi izgledalo,,ili za sad kako sam i kontao nazad/50,,pa kad naletim onda /45,,,,a konto sam stavljat odbojne gume(stopere amortizera) da ne struze

ja sam stavio nazad 50 a naprijed 45,skoro se ne primjeti razlika,nema puno razlike u visini
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,RH by Ljuboje ,, :D

Dobre su ti ove felge :cool:

U koju boju ces farbat ovaj srednji dio felge,crnu,crvenu,sivu ..?:D

I pozuri sa tim smirglanjem, samo mijenja statuse na faceu ev smirglam a sjedi za racunarom :cool::lol:
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,RH by Ljuboje ,, :D

hahahaha,,,polahko,,nezz koju cu boju,,dal crno,zuto ili narandzasto,evo upravo doso kuci da doruckujem,,,sad smirglamo skodu(pickup) od unique,,,pa se onda felge nastavljaju
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,RH by Ljuboje ,, :D

Vidim prodajes kadicu. Oces vracat orginalno sjediste ili?
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,RH by Ljuboje ,, :D

zanima me kako ce leci ove fele na tvog pola. Ja imam ponudu za iste,od jednog druga,clana foruma. kad vidim kako cuce na franzu uzimam i ja sebi;);)
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,RH by Ljuboje ,, :D

ArminM je napisao(la):
zanima me kako ce leci ove fele na tvog pola. Ja imam ponudu za iste,od jednog druga,clana foruma. kad vidim kako cuce na franzu uzimam i ja sebi;);)

ma ima da legnu ko Ajka pod Mahmuta :D,umjesto da si doso po njih ti jos razmisljas hoces li uzet il neces,sad ti ih i necu prodat :lol:
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,RH by Ljuboje ,, :D

dinozzo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
zanima me kako ce leci ove fele na tvog pola. Ja imam ponudu za iste,od jednog druga,clana foruma. kad vidim kako cuce na franzu uzimam i ja sebi;);)

ma ima da legnu ko Ajka pod Mahmuta :D,umjesto da si doso po njih ti jos razmisljas hoces li uzet il neces,sad ti ih i necu prodat :lol:

ma ja cu njih odvest sigurno,al je pitanje hocul ih ostavit sebi il cu ih dalje prodat;);)
al da ne oftopicarimo covjeku temu,dog cemo se mi u travniku sve;);)
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,RH by Ljuboje ,, :D

da,,ide nazad origigi sjedalo,,ako se proda kadica,,,nebi je ja ni prodavo,,al zapele pare,,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top