VW Polo 2006 1.4 benzin

VW Polo 2006 1.4 benzin

Član
ja sam sebi napravio nastavak za usisivac, tanak dovoljno da ide pod sjedista i dobro kupi sve necistoce, uslikam jednom kako sam to ja rijesio, lakse u svakom slucaju nego skidati sjedista
mozda nekom dadnem ideju:icon_smile::cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja sam sebi napravio nastavak za usisivac, tanak dovoljno da ide pod sjedista i dobro kupi sve necistoce, uslikam jednom kako sam to ja rijesio, lakse u svakom slucaju nego skidati sjedista
mozda nekom dadnem ideju:icon_smile::cool::cool:

hehe vazi, ma ja sam morala bgm skidati, jer ovo je bilo toliko usko da nije ni cetkica za zube proci, ali et barem mi je sad dusa na mjestu, sad se kajem sto nisam slikala urednost predhodnog vlasnika, a auto haman novo....
 
Član
shvatam te u potpunosti, ako nista mora biti cisto da valja, tako i ja to odrzavam
ja uzmem onu cetku za pranje tepiha, ribacu cetku kako mama kaze:icon_biggrin:
i s njom par poteza po podu i svo trunje izadje na povrsinu, onda ga je lako usisat. Nastavak na usisivac sam napravio od onog vraga za ronjenje vjerovala ili ne:lol::lol:
ona stvar za disanje, ako razumijes na sta mislim. Nju nabijem na crijevo od usisivaca i s tim zadjem tamo gdje nikad usisano nije, tako da sjedista nema potrebe vaditi:cool::cool::cool:
uslikam vec da vidis;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
shvatam te u potpunosti, ako nista mora biti cisto da valja, tako i ja to odrzavam
ja uzmem onu cetku za pranje tepiha, ribacu cetku kako mama kaze:icon_biggrin:
i s njom par poteza po podu i svo trunje izadje na povrsinu, onda ga je lako usisat. Nastavak na usisivac sam napravio od onog vraga za ronjenje vjerovala ili ne:lol::lol:
ona stvar za disanje, ako razumijes na sta mislim. Nju nabijem na crijevo od usisivaca i s tim zadjem tamo gdje nikad usisano nije, tako da sjedista nema potrebe vaditi:cool::cool::cool:
uslikam vec da vidis;)

hmm znam na sta mislis,ali to je nekako predebelo za ovo radi cega sam ja skidala sjedista, ali u svakom slucaju ti to uslikaj, mozda mi posluzi za nesto drugo... a dobro mama kaze :)
 
Član
i kod mene je tijesno poprilicno, ja kad usisavam naprijed pomjerim prednja sjedista nazad, tako da sve mogu dokuciti, onda izmedju sjedista sa ovom sipkicom sve pokupim, sjedista takodje usisam, uze je i bolje kupi prljavstinu,a nazad kad usisavam pomjerim sjedista naprijed, i opet bez problema sve pokupim
a cetka je cudo, cak sam i sa celicnom cetkom pokusavao, i onda dobro vadi komadice kamencica iz podnih tapacirunga, samo se ne smije previse stiskati,a cisti samo tako:cool::cool:

jbg meni ne pranje unutrasnjosti redovno ode po dva tri sata
evo nadam se da ti ne zatrpavam temu, evo pogledaj rezultat onog mog improvizovanog nastavka za usisivac


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
ArminM je napisao(la):
i kod mene je tijesno poprilicno, ja kad usisavam naprijed pomjerim prednja sjedista nazad, tako da sve mogu dokuciti, onda izmedju sjedista sa ovom sipkicom sve pokupim, sjedista takodje usisam, uze je i bolje kupi prljavstinu,a nazad kad usisavam pomjerim sjedista naprijed, i opet bez problema sve pokupim
a cetka je cudo, cak sam i sa celicnom cetkom pokusavao, i onda dobro vadi komadice kamencica iz podnih tapacirunga, samo se ne smije previse stiskati,a cisti samo tako:cool::cool:

jbg meni ne pranje unutrasnjosti redovno ode po dva tri sata
evo nadam se da ti ne zatrpavam temu, evo pogledaj rezultat onog mog improvizovanog nastavka za usisiva


ma ne zatrpavas, no sikiriki, a vidis ti imas bolji pristup svemu neg ja kod svog, ubrzo trebam da slikam unutrasnjost auta, obecala sam... pa cu i uslikati razlog skidanja sjedista hehe,mada je sad cisto...
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja sam sebi napravio nastavak za usisivac, tanak dovoljno da ide pod sjedista i dobro kupi sve necistoce, uslikam jednom kako sam to ja rijesio, lakse u svakom slucaju nego skidati sjedista
mozda nekom dadnem ideju:icon_smile::cool::cool:


eh ev slikala sam da vidis koliko je ovo usko za ocistiti da valja

http://oi52.tinypic.com/2uqkcyc.jpg

Unutrasnji dio mog Polovana

b8o56b.jpg


2hzh76h.jpg
 
Član
isto ti je ovako usko i kod mene sa strane, ja na sjedistima sa strane imam one latice da kazem, i mozda je cak i uze nego kod tebe, ali opet uspijem usisat, tu se najvise prljavstine nakupi, ali rijesi se i to, uslikam ti onaj svoj hepek sto sam napravio, pa da imas ideju, neka ti neko napravi nesto slicno,da se ne patis vise;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
isto ti je ovako usko i kod mene sa strane, ja na sjedistima sa strane imam one latice da kazem, i mozda je cak i uze nego kod tebe, ali opet uspijem usisat, tu se najvise prljavstine nakupi, ali rijesi se i to, uslikam ti onaj svoj hepek sto sam napravio, pa da imas ideju, neka ti neko napravi nesto slicno,da se ne patis vise;)

hehe oke :)))
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
lijepo je vidjeti da i osobe z pola vole limene
ljubimce,, i sve ostalo sto uz njih dolazi;)
a fin je polo. pozdraVW ;)

hehe kako si ovo dobro napisao, a sta cu kad od malena sanjam o autima....

hvala, pozzic
 
Član
evo vidi kako sam se snasao za usisavanje, imao sam na ovom spoju sa usivacem ono rebrasto crijevo, pa sam mogao da savijam fino ovu sipkicu, ali bilo lose kvalitete i puklo, evo snadjem se i ovako, sve pokupim bez skidanja sjedista, bas sam danas usisao, kad sam vec uzeo da slikam, ajde reko da ga malo utegnem, petak je:cool::cool:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
ArminM je napisao(la):
evo vidi kako sam se snasao za usisavanje, imao sam na ovom spoju sa usivacem ono rebrasto crijevo, pa sam mogao da savijam fino ovu sipkicu, ali bilo lose kvalitete i puklo, evo snadjem se i ovako, sve pokupim bez skidanja sjedista, bas sam danas usisao, kad sam vec uzeo da slikam, ajde reko da ga malo utegnem, petak je:cool::cool:



Uploaded with ImageShack.us

hehe ovo nije lose, moze posluziti, ma i ja sam danas prala auto, nisam imala vremena ranije, pa sam se zadeverala dva sata oko njega.... :)
 
Top