VW Polo 1.4 16V

VW Polo 1.4 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
au buraz jest te krenulo,bas steta,ali eto nadam se da je tvojim mukama kraj,polo je prelijep,kombinacija boja svaka cast,cuvaj ga,puno srece,bez kvarova,i puno predjenih kilometara ti zelim;)
 
Evo da se i ja javim.Malo sam zauzet poslom pa se nisam mogao javit.Što se tiče auta sad nema problema,toči i vozi.Svaki dan napravim 80 km do posla,računao sam prosjek i potroši 7L plina,al to je vožnja do maximuma.Putem sve obilazim i ne štedim ga nimalo,a na autoput kad izadjem gas u pod.Natjera ga na 180km/h-4800 okretaja,mogao bi još,ima još gasa,al to je već muka.Što se tiče seta kvačila,mijenjano zato što je bio udaren mijenjač i netko ga je blindiro silikonom,i meni iscurilo ulje jer nisam gledo dobro kad sam ga kupio pa sam,kad već mijenjam mijenjač,promijenio cijeli set.Što je sigurno-sigurno.Sad imam u planu kupit novog Chevrolet Cruze 1.6 16v pa ako tko šta zna,bio bih zahvalan na informacijama.Pozdrav
 
Član
Imao si problema, sve si rijesio,izmjenio,ofarbao,skockao i sad ces da ga prodas?Sad znas da imas dobro i sigurno auto ja ga ne bih mijenjao;)
 
Član
ne bi ni ja mijenjao,puno si se namucio,sad tek tako da odustanes,i prepustis nekome drugom da uziva u onom sto si ti radio,bas bezveze,al et,tvoje auto,ovo je samo moje misljenje;),u svakom slucaju puno srece
 
Ipak izmjena planova.Kupuje se chevrolet ali polo ipak ostaje.ima plin,a treba i dalje ići radit.jedino što ću vratit muziku unutra,al ne magnat nego boschman 3000W.pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top