VW Passat_galerija slika

VW Passat_galerija slika

Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Idemo dalje nismo dugo ;)

Do mene je

Passat B3










aaaaaaaa ne radi mi to covjece .... :)

Neznam kako vi ali ja sam ovisan o ovom automobilu iako zbog financija moram sebi nes jeft uzimat ipak cu passata cuvat ko da je moj a ne od starog......
 
Frenkie dobre slike ;) ne smijem ni zamislit kakvih jos imas :cool:

Da ne bude da sam zaboravio na temu ;)

Idemo dalje sa passatima CC





























 
evo jos po nesto iz moje kolekcije passanera,mada imam toga u izobilju bice znachi jos lijepih slicica ;)







jedna od mojih favorit slika :D



 
Član
boli me kaži prst od skrolanja... previše passata:lol::lol::lol::lol::cool: ima fin exemplara:icon_smile:
 
Paket opreme: Perverzione :icon_eek: jedan od boljih primjeraka sto je uradjen.:cool: moje misljenje :icon_biggrin:

Passat 3B Limo Baujahr 1998 ADR; Hiltrac Gewindefahrwerk; Sommer 9x19 Omanyt mit 225/35; Winter 7x17 Phönix mit 205/50; Votex Frontlippe und Vmaxx Nebelscheinwerfer; 312er Bremse in RS Blau; elektrische W8 Lederausstattung; Domstrebe und Sportstabilisator

Slike











 
mislim da fale jos moj i black devila passaneri hehehehe:lol::lol: valjda smo zasluzili i mi da udjemo u passat galeriju :icon_smile:
 
Frenkie-3B je napisao(la):
mislim da fale jos moj i black devila passaneri hehehehe:lol::lol: valjda smo zasluzili i mi da udjemo u passat galeriju :icon_smile:

Kako da ne, pa rekao sam na samom pocetku da smiju i drugi stavljati slike, ne moram ja samo, nema se sta tu pricat tvoj i ernadov passat su mjera, nego stavite vi koje su vama najbolje od vasih auta ;)

jest off _al da ti kazem, uradio sam ti sliku ponovo "no fat chicks/ will rub" sliku passanera pa ne znam jel ti valja ;)

:icon_exclaim:
 
Član
Ja castim ;);)

e24d4361065f2ecfd49c053661c71d9a.jpg


c7bab5901beda6981890ee99a12a5666.jpeg


ebay0807007xq3800x600kx6.jpg


passatm.jpg


dsc06945t.jpg


galerieVW-Passat-3B-US-Modell-QTe6.jpg
 
Top