VW Passat

VW Passat

Početnik
Plan je bio da ga vozim godinu dvije dana pa da kupim neku bembaru,ali kao i obicno plan je samo lista zelja koje se nikad ne ostvare.Tako da sam bacio nekih para na auto i ostavio ga za sad kod sebe.Nesto malo sam uradio na njemu,pa evo nekih slika.

19042011253.jpg

19042011256j.jpg

19042011258.jpg


Inace tu je na zimskim gumama,malo bolje izgleda kad stavim sedamnaeske sa ljetnim gumama.

39343_1367384586102_1276292030_30926338_2215430_n.jpg


Imam jos par stvari sto planiram uraditi na njemu,pa vidjecemo sta ce se desiti.
 
Član
RE: moj autic

Lijep ti autić, nego mislim da bi bilo ljepše da su lajsne u boji auta, a krov je priča za sebe, extra je
:cool::cool::cool:
 
Član
RE: moj autic

i ja mislim da bi lajsne trebale u boju auta, i nesto mi cudan ovaj xenon, kad bi nasao neke farove fensi sa socivom bilo bi mnogo ljepse ;)
 
Početnik
pravo lijepa pasat isti moj sprijeda :D

@pioneer_09 ja msm da mu je ko u mene motor barem po oznaci 81kw ;)
 
Član
oj brate jesi se nabildo:lol::lol:

sala mala, extra auto, svidja mi se krov u crnom, fele su do jaja svegami, odlican je
daj jos slika:cool::cool:
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
oj brate jesi se nabildo:lol::lol:

sala mala, extra auto, svidja mi se krov u crnom, fele su do jaja svegami, odlican je
daj jos slika:cool::cool:

haha to je odavno,tad sam bio mali,sad imam oko 125 kg :D zato mi passat slabo ide :D

Stavicu jos slika kad mu stavim ljetne gume.

Inace passat je 110 konja,nema neke opreme: el. podizaci,automatska klima,centralna i kocnica,gas i kvacilo :D
 
Top