vw passat veliki servis

vw passat veliki servis

Član
Mozete li mi reci na koliko se km radi veliki servis, u pitanju je passat 1.8T 2004. god i koja je cijena velikog servisa za njega??
Usput koje mi disk plocice preporucujete posto i njih moram zamjenit???
 
Veliki servis se radi svakih 30000km,a kolko kosta zavisi kolko km imas i sta ti spada sve u taj veliki servis,ja sam radio veliki servis na svom sa zubcastim,vodenom pumpom i svim kajsevima,filteri,ulje izaslo me 2000,-franaka u ovlastenim vw servisu u svici
 
Član
cuj 30.000 zubcasti mjenjas... zar nije 60.000 do 90.000km ... ???:icon_question::icon_question:
 
Nisam na 30 mijenjo zubcasti kazem da je interval velikog servisa svako 30 a malog svakih 15,a zubcasti se mijenja svakih 120 hiljada ili 10 godina da budem jasniji
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
Nisam na 30 mijenjo zubcasti kazem da je interval velikog servisa svako 30 a malog svakih 15,a zubcasti se mijenja svakih 120 hiljada ili 10 godina da budem jasniji

pa ti si naveo gore koliko sam procitao da na svakih 30.000 kad si ti radio veliki mjenjas zubcasti,spanere i ostalo...
Al dobro ... sad je vec bolje.. :icon_smile:

U sarajevu je to negdje oko 500 do 700KM...zavisi od majstora...:D
 
prekljuce radjen servis za pasata 1.9 tdi 74 kw 2004 god. 750 km djelovi i ruke . Zupcasti, mikro vodena i svi spaneri .
 
Član
u mene je passat presao 60 000 km, ali vise bi odradio radi godina mislim na zupcasti, spanere, vodenu i ostale stvari, sad ce sedma godina;)
 
Izgleda da smo se razumili sad,cojk pita kad se radi veliki napiso sam svaki 30 hiljada sto ne znaci da je na svakom velikom i zubcasti uracunat;)
 
Legend
alfa147 T.S. je napisao(la):
prekljuce radjen servis za pasata 1.9 tdi 74 kw 2004 god. 750 km djelovi i ruke . Zupcasti, mikro vodena i svi spaneri .

Jesta sa dijelovima iz MOTOREXA :lol: ;)
 
Član
daki je napisao(la):
alfa147 T.S. je napisao(la):
prekljuce radjen servis za pasata 1.9 tdi 74 kw 2004 god. 750 km djelovi i ruke . Zupcasti, mikro vodena i svi spaneri .

Jesta sa dijelovima iz MOTOREXA :lol: ;)

te iste dijelove iz motorexa mozes naci u interautu :) ali po duploj cijeni naravno, kvalitet znaci hehehe
 
Top