VW Passat V6 2.5 TDI 4Motion

VW Passat V6 2.5 TDI 4Motion

Član
dobro je to sve ... :D

samo da me ne pegla kada budem isao na more ili preko granice(HR,SRB)
a ovamo je sve OK...
 
Član
neznm jeli drugacije sa njemackim tablicama, ja imam 90% zatamnjena zadnja i bocna stakla, na pol. kontrolama me za folije jos nikad nitko nije pitao ni u bosni ni u hrvatskoj.

jel ne vrijedi kod nas onaj dokument sto se dobije od foliatec ili llumar, onaj rozani papir od tehnickog pregleda?
 
Član
miki321oc je napisao(la):
ove su mi dobre feluge

mislio sam uzimati 225/50 r16 ali sam odustao
a da uzimam 205/45 r16 onda bez opruga bi bilo bas ruzno
a nema se para za opruge i bojim se da bi bio prenizak

studentski zivot pa se nema za sve (jes da jos nisam ni student ali dobro :) )

Da dodam samo.. nemoj se zeznuti zbog izbora guma,, trebas paziti na velicinu tocka orginal o tog sto uzimas...

Naprimjer ako imas Orginal 205/50 R16 orginal, onda prelazis na 45 R17 to je ok!! al 45 uz R16 onda ce ti pokazati brzinu pogresno. Znaci za svaki inch vise na felgi onda jedan korak manje na gumi, znaci sa pet smanjujes gumu a za inch povecavas felgu.. Ne bi bilo bas dobro da vozis a pokazuje ti da vozis 50km/h a u stvari ides 59..

Oprosti za jezik ipak sam u dijaspori...
 
Član
neki dan odradio redovan servis
danas promjenio zadnje diskove i plocice
u ovlastenom servisu

i kupio kozne presvlake (prava koza, u sredini alkantra)
sutra montiram presvlake pa cu da okacim slike
 
Član
ja mjenjao
standardno ulje i filtere
dijagnostika
sto ide na 10 000km
i cijena je 310KM

i mjenjao zadnji diskovi + zadnje plocice
sa radom
360KM

ne znam na sta ti mislis sa 1200KM ?
zupcasti remen ????
 
Član




nisam stigao danas postaviti presvlake

ne znam hocu li skidati ove fabricke
ili cu ove kozne staviti preko njih
 
Član
Dobro ti ovo radiš,svaka čast :) (y)
Nego i mene interesuje nešto,ako naravno dopustiš da se malo poslužim tvojim topicom :)

Hoću kod sebe na Golfa 5 da stavljam vece felge i gume,sad su 195 15?'. Nikako ne mogu da skontam koje bi mu dobro pasale ali pod uslovom da ne spuštam auto,jer to sad za sad ne zelim...
Druga stvar je ako nije tajna koliko si platio ova kina: presvlake i gdje si ih kupio,onda KN filter koliko para? i koliko para su one sijalice? Pošto kod Golfa 5 procesor kontroliše tačno koliko struje će da ide prema sijalici i čim je otpor veci ili manji u odnosu na toleranciju,nece da radi i prikazuje je kao da je pregorila...

Ne znam jel imaju onakve sijalice (oborena svijetla),osim pozicije da svijetle onako bijelo?


Izvini na off-u i jos jednom svaka cast za projekat ;)
 
Član
da ne spustas auto
mozes staviti 16" ali ja mislim da se to ne isplati
ako mislis feluge mjenjati onda minimalno 17" i spustis ga i bude taman

presvlake sam kupio u firmi Sinkro i platio ih 320KM
imaju za golf V i passat VI, i jos po neke za golf4 i passat5
KN panel je kupljen u A3M-u placen 130KM
sijalice takodje u A3M-u
i kod mene nisu mogle LED diode
ali i ove svijeltle bijelo a nema nikakve greske na kompu

vidi u A3M-u za te sijalice
kod mene su xenoni
 
Član
Vidjeh kod tebe kad si mjenjao pozicija sijalice i ja se naložio da promjenim...
Danas bio u TZ i svratim i mahsuz uzmem i ja one bijele diode...Donesem kući-neće da radi :):)

JePeni Golf 5...sve mu procesor kontroliše,pa čak i to koliko struje ide prema tim sijalicama i kakav otpor stvaraju. Led diode neće da rade :(

Pa ti sad budi pametan...
 
Top