VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

nermin suljagic je napisao(la):
jesi li ti slucajno auto kupio u zivinicama??

PS: felge su predobre,ako budes svracao u zivinice kada imam 215 45 17 gume(nisu nove ali mogu makar za nazad,naravno gratis),da imas za rezervu ako zapne gdje nedobog... ;)

Nisam druze moj,auto sam kupio u travniku prije neke 4 godine,Hvala ti puno na pohvalama a vjerujes li mi jutros gledam na netu da vidim da sebi uzmeme jos jedan onako srednji set guma za nedaj Boze,aBd ako budem navraco u skorije vrijeme obavezon se javim pa da preuzmem gume i naravno pocastim te za poklon,kralj si
Hvala ti,puno znaci ;):cool:

GolFanatiCars je napisao(la):
najs ;) i profil mi se cini ok ssda pravo jednako i sa strana i visina a kad spustis bit ce super ;)

Hvala puno drug,a aBd jos ce doci do izrazaja ko sto kazes kad se spusti,a evo cekam i slike pa da se vidi i sto sam zatamnio kako izgleda,meni se svidja nije ni puno ni malo tamna je procenat ;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

ti zatamnio jel:D

ajde bacaj slike, sta si se stisno
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

ArminM je napisao(la):
ti zatamnio jel:D

ajde bacaj slike, sta si se stisno

Ma stavio bih al cekam da cura sjedne za komp kuci pa da prenese i da mi ih posalje,ul GFC je vidio io zna kako je a bice i slike ubrzo ;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

ja se kanim folije da lijepim ima jedno 20 dana, a sve mi mrsko zapocet:lol::lol:
jesil sredio posiljku za felge
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

ArminM je napisao(la):
ja se kanim folije da lijepim ima jedno 20 dana, a sve mi mrsko zapocet:lol::lol:
jesil sredio posiljku za felge
Eno black_devil je se javio pa cu ga nazvati danas pa da porazgovaramo i da dogovorimo,,,, ;):icon_exclaim:
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

fino je sve danas sam vidio uzivo al jbga nisam mogo na kafu vidio si da sam majku vozio,bit ce prilike i da rijesimo ono za sociva..Ugl sve 5 samo si felge usro crnom bojom to sam ti i prije govorio al et do tebe je ;)
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

Lija je napisao(la):
fino je sve danas sam vidio uzivo al jbga nisam mogo na kafu vidio si da sam majku vozio,bit ce prilike i da rijesimo ono za sociva..Ugl sve 5 samo si felge usro crnom bojom to sam ti i prije govorio al et do tebe je ;)

Thx drug,ma i ja sam se djelimicno pokajao ali Boze moj,a eno skoro sam zavrsio ti sociva prepravio sam ih na h4 i ima da uzivas,naleti sutra oko 3 tad cu ih i zavrsit ;)
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

Pa eto jedan dan ih doneses kupis neku jebenu boju ima kompresor i ofarbam ti ih ;)
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

evo ga,slike zatamljenog auta,procenat sam uzeo dosta mal jer dosad sam 4 puta mijenjao folije,od najtamnije moguce pa sam isao sve prema sjetlijem i svjetlije,i svijetlo mi je najljepse a i manje se problema sa policijom ima,,ugl evo slike,

evo jedna cjeloukupnog auta



Uploaded with ImageShack.us

a evo i iznutra,ovdje se vidi koliko je mali procenat i svidja mi se to kao da folije nema kada se iznutra gleda,



Uploaded with ImageShack.us


ugl opet radio sam,i prezadovoljan sam za nekih 2 sata sam odradio sve,laganini i bez zurbe,na svim staklima je folija istog procenta,sljedece na redu je krov pa onda deveramo spustanje,pa cemo vidjeti onda nasto ce licit auto ;):cool:

ja prezadovoljan,bujrum:kritike,pohvale i sugestije ;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:17ke felge i zatamljen ponov citav :D

E sad izgleda za 10 :) ...samo tako
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:17ke felge i zatamljen ponov citav :D

Dje si ti ovo parkiran nmg skontat nikao jel ispred royala.?

A sto se tice folija boli me qrc :D :lol:
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:17ke felge i zatamljen ponov citav :D

akka je napisao(la):
E sad izgleda za 10 :) ...samo tako

Hvala drug puno :cool:

Lija je napisao(la):
Dje si ti ovo parkiran nmg skontat nikao jel ispred royala.?

A sto se tice folija boli me qrc :D :lol:

Jest sine ispred royala vodio curu da nadogradi nokte a i tatu ceko pa reko da ga sliknem tu koji put

A i mene boli qrac za folije,et sad :D:lol:
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:17ke felge i zatamnjen ponov citav :D

super... po meni trebas jos da ofarbas lajsne, zadnje stopove zatamnis i to je to otprilike... spustiti se podrazumjeva... ;);)

passarati odlican... imam samo jednu zamjerku... ne svidja mi se sto su felge crne tj. srce... odmah daju dojam da su male ali felge kao felge su odlicne... :cool::cool:
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:17ke felge i zatamnjen ponov citav :D

GOLF TZ je napisao(la):
super... po meni trebas jos da ofarbas lajsne, zadnje stopove zatamnis i to je to otprilike... spustiti se podrazumjeva... ;);)

passarati odlican... imam samo jednu zamjerku... ne svidja mi se sto su felge crne tj. srce... odmah daju dojam da su male ali felge kao felge su odlicne... :cool::cool:

hvala drug,sto se tice farbanja lajsni,to ce se 1000% raditi ali ne jos jer planiram citav auto farbati ove godine,stopove sam vec tamnio i nije mi se svidjelo po meni su fabricki najbolji ali ako bi se naletilo na kakve aftermerket a da valjaju onda bi ih promijenio,a upravu si sto kazes za felge i ja sam se pokajao,no ispravice to haris,,, ;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:17ke felge i zatamnjen ponov citav :D

stopke samo crvenim transparentnim, nista drugo im ne stoji tako dobro, vidio si i sam
fino je ovo sto si zatamnio, bas mjera, ne vjerujem da ce te peglat
ove folije magle to je cudo jedno:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top