VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ma ne zna se ko koga ovde jeb.,
da se vratimo temi, sta sve ima od opreme
pa je full:icon_question:

ne kazem ja da je full full ali u odnosu na vecinu slicnih ja mislim da jest:koza 4x4 grijaci sjed,putni rac,aut klima(iako danas standardna oprema u vecini vozila),i za mene jeste full ko jer ja nemama bolje..pozz
 
Početnik
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

dsc00173.jpg
 
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

dobar passonja iako nisam vidio ove bilborde od slika,ali predpostavljam po ovome sto pise da je dobar,a inace passati su svi dobri jel tako
 
Početnik
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

Frenkie-3B je napisao(la):
dobar passonja iako nisam vidio ove bilborde od slika,ali predpostavljam po ovome sto pise da je dobar,a inace passati su svi dobri jel tako

hvala na lijepim rijecima...a to sto kazes si 1000% u pravu..:D
 
Početnik
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

evo jedan baxuzni update:puko mi hladnjak vode,probilo mi se crijevo od servo pumpe...prije pola sata dosao od majstora...slike ce bit sutra ili prekosutra sve u svemu bilans toga je oko 250 km...jesam baxuz
 
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

desava se druze,nek si saniro to,bolje i to nego chuka da se pregrije i rikne
 
Početnik
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

Frenkie-3B je napisao(la):
desava se druze,nek si saniro to,bolje i to nego chuka da se pregrije i rikne

ma malo sam zakrpio i crijevo i hadnjak do prekosutra narucena oba dijela nova a usput cu i tad rame donje desno mijenjat pa da sve odjednom uradim...nije to neka velika cifra al to mi je jedna nova guma...ccc..ma bice bolje...hehe


ArminM je napisao(la):
sta ima veze,nije 2500;)
nije al opet zao mi jbg 250 nije malo al bitno je da je samo to..hehe
 
Početnik
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

ma jbg-a sve je to normalno mehanicki kvarovi...jbg ja 300km stete napravi za sekundu..sve je to dobro sam vici cakija
 
Početnik
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

Lija je napisao(la):
ma jbg-a sve je to normalno mehanicki kvarovi...jbg ja 300km stete napravi za sekundu..sve je to dobro sam vici cakija

ma brate i nije normalno da crijevo serve pukne onako lahko...kamencici ga udario i kvrc...ono skroz naprijed istureno sto dodje kao hladjenje za atf ulje al opet ja sretan..hehe...nego aj ti sutra da to sve poslikamo..ojha
 
Početnik
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

danas se malo radilo:ideja je bila ovakva posto mi je puklo crijevo od servo pumpe ono ispred hladnjaka gdje se kao hladi :icon_cry: dosao sam na ideju da poboljsam hladjenje servo ulja:cool:..."slucajno" kod prijatelja automehanicara sam nasao na nekakav hladnjak od golfa 2 ili jette 2 :icon_biggrin: nezz tacno...pa smo odlucili malo se igraaat...plan je bio da se hladnjak montira ispred hladnjaka klime...crijeva smo stegnuli selnama dok nestupim u kontakt sa covjekom koji drzi servis "timberčeka" pa koji ce sva crijeva fino da presuje i da bude kao "fabrika" :cool:...danas je to sve nabrzinu montirano posto se zurilo na koju pivu,...:icon_biggrin:...prije svega zahvalicu se dobrom prijatelju Aldinu koji mi je ustupio prostor i alat(inace kod njega i auto servisiram),i clanu golfanaticars(amiru kadicu) na pomoci i fotografisanju..;)
eh ovo je pocetak..the hladnjak


Uploaded with ImageShack.us

evo i mene trazim sarafe i selne(ma zabusavam pa hajd):cool:



pa malo se cacka oko nosaca hladnjaka da se vidi pasel sve i to


pa probavanje pasul crijeva i to


Uploaded with ImageShack.us

pa su malo cijevi osjecene na odgovarajucu duzinu,takodje probala se crijeva da li pasu na fabricku instalaciju


evo ga zavrsno montiranje citavog "sklopa"




Uploaded with ImageShack.us

evo ga stegnuto sve do sutra kad kad ce se mijenjat hladnjak vode i kad ce i hladnjak servo ulja biti postavljan na prave drzace i sve fino sredjeno




Uploaded with ImageShack.us

evo ga stegnuto sve do sutra kad kad ce se mijenjat hladnjak vode i kad ce i hladnjak servo ulja biti postavljan na prave drzace i sve fino sredjeno



ovo je vracanje i stezanje karambolke i ostalih plastika inace ovo sam ja kao nesto i znam radit:D


Uploaded with ImageShack.us

ovako to sve izgleda na kraju


Uploaded with ImageShack.us

inace ovo je glavni o odgovorni Amir Kadic :cool:


Uploaded with ImageShack.us

a ovo je dio koji je sinoc probijen i koji je popravljen da izdrzi do danas!ruzno sam ispo nezamjerite :cool::..:icon_biggrin:


Uploaded with ImageShack.us

i to je to nakraju da napomenem da je ovo sve privremeno dok se ne naprave pravi nosaci ovi su napravljeni od nosaca napojne iz desktop kucista :lol::lol::lol: jbg za prvu pomoc se mora snalazit...a najvaznije od svega je da je volan nevjerovatbo lagan da je auto upravljivije i bolje reaguje na pokrete volana!!!mozda je to samo sugestija ali mozda je i za stvarno jer ima skoro 0.7 l ulja vise u sistemu...hvala svima koji su bili od pomoci!!!!!!!;);)

takodje svi koji imaju neke komentare pohvale misljenje kritike i savjete da komentarisu jer svaka pohvala misljenje kritika ili savjet su dobrodosli!hvala i do sljed update tj do sutra:icon_smile:..pozz
 
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

e hajd ba sta me toliko hvalis pa nisam ti pomogao :D


nego sta da ti kazem dobro je ;) bio sam skeptican po pitanju ulja i protoka al kd sam vidio odnosno osjetio na volanu da je lakse motati odma sam sumnju na protocnost bacio u zaborav samo jos to uredi kako si zmaslio sta vec ide i da bude sigurno da ne bude puni desni i nemoze kontre vratit ;) to jest da budes siguran da ulje ne iscuri
 
Početnik
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

GolFanatiCars je napisao(la):
e hajd ba sta me toliko hvalis pa nisam ti pomogao :D


nego sta da ti kazem dobro je ;) bio sam skeptican po pitanju ulja i protoka al kd sam vidio odnosno osjetio na volanu da je lakse motati odma sam sumnju na protocnost bacio u zaborav samo jos to uredi kako si zmaslio sta vec ide i da bude sigurno da ne bude puni desni i nemoze kontre vratit ;) to jest da budes siguran da ulje ne iscuri

to ce se sutra sve rijesit kad se bude mijenjo hladnjak vode a odma da te rezervisem sutra za slikanje...:lol::lol::lol:...ma sve je ono ok ispalo kako je moglo katastrofalno..al jbg 4 god masinske i nebrojeno sato prakse i u skoli i kod kuce su nam urodili plodom...VALJDA...:lol::lol::lol:
 
Početnik
RE: passat syncromalo se radilo kupovalo i slicno

postavljeni balasti i sijalice...
p2712101434.jpg

p271210143401.jpg


pa se kupio tapacirung od novije serije gdje se gepek i rezervar goriva otvaraju sa vrata....cekam motoric pa da se i to kompletira...
p2712101436.jpg

p271210143601.jpg


cekaju se prozirni farovi da se ove bebice ugrade i dugo i kratko svjetlo ce biti sociva od punta 2 x4...
p2712101444.jpg


resetke od novije serije pasata sa maglenkama konacno uradjene kako treba cekaju toplijih dana za ugradnju
p2712101447.jpg
 
Član
RE: passat syncro malo se radilo kupovalo i sl

ovo moji balasti jel tako ;) zao mi gledat, al sreca pa sam ih prodao inace bi bili u komadima nakon udesa.. aBd kad se auto sastavi ice novi xenoni na ove farove s lecom od maree..
dobar pasanjari kod tebe bgm, cuvaj i samo lagano
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top