VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion pale rege str.8 :)

George je napisao(la):
auto je drama nevozam ga baš puno jer mi je to za puta imam auto za loko vožnju, al danas sam prevalio nekih 100 km i uživao sam bila je jedna brdska dioncia sa dosta okuka i pasaner ih upija sa takvom lakoćom da vam to nemogu opisat treba probat (naravno treba bit i vozač dobar :p ) čupa izvlači iz svake krivine kako agresivno tako i lagano i to što pišete da mu je maksimalna snaga na 4000 to su priče za malu dijecu s tim pasatom nešto nije u redu!!! moj ide ko zmaj danas je zamnom se zaljepio novi x5 nigdje me nije mogao preći al baš sam vidio da se jadan trudio :lol: ono misli vidi novo auto odo mu pokazat da sam brž,i al kad ja vozim ja od auta izvlačim maksimum i ovaj passat stvarno može puno dati, ovih 140 ks izgleda kao dosta više jako dobro vuče a druga je posebna sviđa mi se :icon_smile: i skrenem ja desno on produži i mislim da je bio 3.0 diesel koliko sam ja vidio... mislim da je ovaj novi passat dosta dobro upakiran auto sa otklonjenim manama od predhodnog modela, dobar uložen novac što se mene tiče auto leti, udobno je, unutrašnjost je baš elegantna, ovijes fenomenalan sad za sad i naravno da ne zaboravim jako malo troši :icon_smile:

sve je tako drug moj i ja uzivam u svakom trenutku sa svojim passanerom :cool:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slikica str.10 ;)

premocan, premocan:cool::cool:

juce sam s curom u Tz komentarisao jednog, napricao sam joj o ovoj seriji passata to je cudo jedno:icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slikica str.10 ;)

ArminM je napisao(la):
premocan, premocan:cool::cool:

juce sam s curom u Tz komentarisao jednog, napricao sam joj o ovoj seriji passata to je cudo jedno:icon_biggrin:

haha doktorirao si ga a? ;)
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slikica str.10 ;)

Predobar je. Je li ovo vec dobio koji kamenčić u branik?
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slikica str.10 ;)

nije cini ti se :icon_smile: nije 100 % čist
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slikica str.10 ;)

Mozda je odsjaj. Udalji se od auta kad voziš iza nekoga nema mi ništa mrže vidit kad je branik i hauba istucani!!!!
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slikica str.10 ;)

svaka cast auto do extrai svaka cast za zadnje stopke sto si uzeo led ;););)
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slikica str.10 ;)

nesobrzi je napisao(la):
svaka cast auto do extrai svaka cast za zadnje stopke sto si uzeo led ;););)

zadnje stopke dodju u paketu uz bi-xenon farove ;)
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slikica str.10 ;)

ma prejak je to sam ja mislim vec komentariso a vidjet cu ja nesto da napravim cim dodjem kuci...a profilna najaca definitivno....;)

evo nesto na brzinu da se samo vidi kakav bi bio sa drugim felgama i naravno malo vecim.....a rad ce bit prestavljen u mojoj temi tako da je ovo samo proba....;)
20111119151144copy.jpg
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slikica str.10 ;)

auuu dobre fele od kojeg su ovo modela? svaka ti dala pogodak!
 
Top