VW PASSAT B5 :D

VW PASSAT B5 :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako dosao red i na passata da ga postavim u garazu... e ovaj automobil mi nije od firme nego od oca mi (to kao da je i moj :p)...
znaci 1.9 diesel 2000godina,karavan ...

imam par stvari koje mi se nesvidaju na njemu... a to su stop svjetla jos uvjek su na njemu ona fabrica nesvidaju mi se nikako...pa tako da sam u potrazi za nekim lijepsim,bili su na njemu stopovi novi oni s onim krugovuima al na parkingu neko zakacio i slupao jedan tako da smo vratili ove stare...
i cepovi za feluge imaju samo tri a i ta tri su razliciti uzasno mi to smeta pa ako ko zna ima li gdje nabaviti...
 
RE: VW PASSAT 4

bolje ti je prvo farove rjesiti..jer stopovi su ok..
maska bez znaka.. spustanje i felge te zamjeni za neke vece doplati nesto malo love i to je to..

uglavnom samo pametno i kvaliteno,nista nemoj bezzz uzimati mislim onaj visak sto ti netreba nikako..
 
Član
RE: VW PASSAT B5

ma da sto se tice maske jos pregovaram sa starim neda mi ovu da skidam... spustanje nedolazi u obzir nece da cuje za to... e sad sto se tice feluga to mozda nesto bude da nabavim kakve malo drugacije ove dosadile..
sto se tice unutra cekam da bude gotov cd player sa mp3 i onu rucicu na mjenjacu cu zamjenuti ako mi naleti kakva lijepsa...:icon_smile:
 
Legend
RE: VW PASSAT 4

ovo je passat 5 kako ja znam,ne volim karavane al fin pasat,fino izgleda;)
jesi ga izglanjcala:icon_biggrin:
 
RE: VW PASSAT 4

dobar passonja samo laganini i sa stilom nista pretjerano i kichasto,i ovo je 5-ica passat tako da znas :icon_biggrin:
 
Član
RE: VW PASSAT 4

Frenkie-3B je napisao(la):
dobar passonja samo laganini i sa stilom nista pretjerano i kichasto,i ovo je 5-ica passat tako da znas :icon_biggrin:

imam ja u firmi dva passata 5 ovo je cetvorka petica ima drugacije farove

koliko ja znam ovo je 5 :D
 
RE: VW PASSAT 4

fin je passat, jedino ove presvlake su mi ruzne, a to kod tebe je Passat B5, a taj drugi sto si stavila(iz firme) je fakticki isti samo face-lift, odnosno B5.5, znaci i taj tvoj a i stari su B5, tek poslije njega je dosao B6...
 
Član
RE: VW PASSAT

olensoner je napisao(la):
fin je passat, jedino ove presvlake su mi ruzne, a to kod tebe je Passat B5, a taj drugi sto si stavila(iz firme) je fakticki isti samo face-lift, odnosno B5.5, znaci i taj tvoj a i stari su B5, tek poslije njega je dosao B6...

AHAAAAAA.. nisam bas upucena u te passate ko kad nisam neki ljubitelj al et ovaj nekako slucajno naletio kod nas prije par mjeseci ga kupili pa et ... a presvlake su stare jer otac radio nesto snjim prevozio pa da neuprlja nove...

thank na objasnjenju :D
 
Član
RE: VW PASSAT 4

fin pasat samo felge mjenjaj pod hitno a slazem sa clanom olensoner da su oba pasata 5 sam sto su ovi od firme dosli malo kasnije za nekim izmjenama kao farovi stopovi i tak ima jos neki detalja vjerovatno ali nisam zapazao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top