VW Passat 3bg highline

VW Passat 3bg highline

Fin pasha druze ...je li ovo folija neka na haubi ???
A gdje se kod tebe nalazi kamera za rikverc ....jesi u planu sta radit .... ovo je ono sasvim solidno odradjen passat...
 
Član
i danas eto imao manju nesreću, cuko izleti nisam imao vremena da pomislim na kocnicu a kamoli da stanem.
polomljeno je sve naprijed ,al mi žao zivotinje .
WP_20140602_001.jpg WP_20140602_013.jpg
 
Ko popravlja ti radio vidim da nismo daleko izgleda ... imam i ja neki radio od buraza da se malo pregleda akko ima ko pouzdan i iskusan tu blizu tebe .....
 
Član
Ko popravlja ti radio vidim da nismo daleko izgleda ... imam i ja neki radio od buraza da se malo pregleda akko ima ko pouzdan i iskusan tu blizu tebe .....

pa ima čovjek u Kalesiji, zna stvarno oko elektronike svaka mu cast, al je covjek ono neodgovoran, jucer sam mu radio ostavio i rekao da ce pogledat i nije nista darnuo, još mi je dao morala kaze nije to nikakav kvar, danas isto jutros ga zvao kaze bit ce gotov danas, i sad pred mrak ga zovem kaze opet nije stigo, znas ono voli paru s lahke strane pa mu mrsko da se zeza oko radija. sutra ako ne bude poceo radit otic cu radio uzet i trazit drugog majstora
 
pa ima čovjek u Kalesiji, zna stvarno oko elektronike svaka mu cast, al je covjek ono neodgovoran, jucer sam mu radio ostavio i rekao da ce pogledat i nije nista darnuo, još mi je dao morala kaze nije to nikakav kvar, danas isto jutros ga zvao kaze bit ce gotov danas, i sad pred mrak ga zovem kaze opet nije stigo, znas ono voli paru s lahke strane pa mu mrsko da se zeza oko radija. sutra ako ne bude poceo radit otic cu radio uzet i trazit drugog majstora
Struja :D:D
 
Član
Gdje ćeš struji ostavljat, kad ideš prema kalesiji, možda 300 metara prije Dželeta imaš s lijeve strane električara, popravlja elektronske uređaje, pitaj mogul ti popravit ako nije baš šta zaebano.
 
Ako saznas za kakvog majstora u blizini javi mi imam i ja radio neki da se popravi burazer donio iz slovenije pa da pokusamo napravit ...
 
Top