VW Passat 3 Variant Update 8.10.09

VW Passat 3 Variant Update 8.10.09

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Passat 3 Variant

ovo auto je avion ima sam priliku da se vozim u njemu i da ga vozim i na duze i na kratke staze nema zamjerki a i ti si ga dobro sredio...sretno u nastavku....Passat je VOLKSWAGEN samo ti to mogu zamjeriti
 
Član
RE: VW Passat 3 Variant

imao moj stari 5-6 godina ovakvog,samo 1,9 dizelanu
auto je extra,imao fino opreme za jedan vw
unutra je vrh sto se tice prostora,pogotovo zadnja klupa,za noge ima i previse prostora
sto se tvog tice,nije bas po mom ukusu ovo sto je farbano unutra u sivu boju,mislim na plastike,i ova maska
osvjetljenje dobro uradjeno,svidja mi se,sta ti je to vodoravno sto svijetli ispod komandi ventilacije?
jel ovo GL,vidim branici su u boji auta,a to sam samo na GL vidjao
za motor ne znam kakav je,al mi se svidja sto ima obrtomjer,moj to nije imao
i ja bi ti preporucio da nadjes origi masku,ne moras onu zatvorenu,imas one sa fabrickim otvorima,neko je postavio sliku,vjeruj mi,puno ljepse izgleda
il barem tu odradi da budu kockaste te rupe,bmw style mu bas i ne stoji
al opet,tvoje auto
 
Član
RE: VW Passat 3 Variant

Vidis majstore vise nego ista bih ga volio sredit ali me j*e to sto ima puno toga za uradit sad ces rec aj ti to baci hehe ni polirat ga ne mogu kad mu je zadnji polir pola ispuco pola nije pa me to j*e a otkrio sam da je nekad bio bijel znaci da je neko ipak ulagoo u njega a reci mi dje zivis ti
 
Član
RE: VW Passat 3 Variant

Buraz ja moram jos jednu zamjerku uputiti... Nemoj da se ljutis... Sto se ovog osvjetljenja tice vidim da si se maximalno potrudio i stvarno to kvalitetno odradio, al mislim da si trebao ici samo crveno bijelu varijantu da ispratis osvjetljenje cd playera... eventualno da uradis uz to jos plavu boju na onom prekidacu za toplo-hladno sto si i uradio, ali ova zelena na tim prekidacima bas odudara... Mislim to je tvoje auto, i ako se tebi tako svidja super je i meni, tako da se ne ljutis, ja samo dajem misljenje kako bi ja to uradio, mozda ti se moja ideja vise dopadne i to je sve... Znaci ako i dalje mislis da je tako ljepse ostavi, ja samo zelim da ti dam ideju, jer meni malo djeluje presareno... U slucaju da to i jeste bijela a iznutra su te linijice fabricki ofarbane u zeleno pa zato tako izgleda, imao sam ja tako na trojci, kist i nitro-razredjivac pa polako i cudo se da napraviti...
 
Član
RE: VW Passat 3 Variant

zen3dom je napisao(la):
Jeste u pitanju fabricka plastika zelena, pa je zato i zeleno, a u pozadini i jesu bijele diode. E sad nisam pokusavao skidati boju zelenu jer mi se cini da je izlivena komplet plastika takva, u boji, a opet mozda i nije, pa se bacam na skidanje boje :icon_smile:
Ljutnja :lol::lol::lol: pa nema razloga za to, kad se do sad nisam naljutio na ove za masku :lol: sto bih na ovome, u svakom slucaju hvala na savjetu, pa ako uspijem kacim da vidis ;)

Ne vjerujem da je komplet izlivena zelena posto kod mene kolega ima takvog pasata i s vana kad je gledas po danu ona dijeluje kao bijela a svijetli zeleno po noci, znaci vjerovano je kao i na mom golfu s unutrasnje strane premazana nekom vrstom zelene boje... U svakom slucaju pokusaj pa nas izvjesti, ili ako uspijes nakaci slike...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top