VW Passat 3 Variant Update 8.10.09

VW Passat 3 Variant Update 8.10.09

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Passat 3 Variant

Valjlo bi skucat nedje para za farbanja evo da vidis kakva je boja http://www.youtube.com/watch?v=I8RRWD7qpic
moj passi za sad ima od ovih dodataka cd player ,mp3 transmiter ,centralno i zadnju plafon stopu ja je stavio .Eto vidi boju pa ako dodjes dje do info o tocnoj cjeni javi ai hvala na dosadasnjim informacijam
Sto se maske tice nju sam naso na netu ali ti mogu rec da vidjam dosta ovih passata s onakvam tako da sumnjam da ce ti bit tesko nac jedino sto se boje tice tu ti bas nisam siguran
Od djelova koji meni trebaju dobro bi mi doslo malo plastike za unutra i da ne zaboravim znas li mozda kolko bi mi majstor uzeo da promjenim tapacir na krovu sj*ala ga vlaga
Tvoj je motor jak i jos bolje sto je plin jeli ti ono brc plin -benzin dupli rezervoar to jos bolje kad malo zakaze u strani prebacis na benz i ode Jedino cime se jatjesim je sto je u mene opet manja potrosnja
I jos jednom sve pohvale za passija
 
Član
RE: VW Passat 3 Variant

Kako moze da ti se svidja ova maska?!.:icon_question::icon_question:??? Skidaj odma'!
 
Početnik
RE: VW Passat 3 Variant

:smajli29: na masku... :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: skidaj sto prije osevapices se jer spasavas zivce pa barem 3000 clanova foruma :icon_cry:
 
Početnik
RE: VW Passat 3 Variant

niko tebi negovori da je maska odvratna da bi te vrijedjao, nego da te upiti na "pravi put"
 
Član
RE: VW Passat 3 Variant

Default je napisao(la):
niko tebi negovori da je maska odvratna da bi te vrijedjao, nego da te upiti na "pravi put"

POTPISS..mada ako je to tvoj ukus sto se mene tice ostavii... :D..al eto vecinja ljudi ako smatra da nije lijepa onda mislim da je tako... ako je tebi lijepo i ako si ti zadovoljan super :D
 
Početnik
RE: VW Passat 3 Variant

ma nekontash ti mene, a ja nemam zivaca da ti roman napishem... uzivaj u svojoj masKi i budi sretan... sve najbolje...
 
Član
RE: VW Passat 3 Variant

jarane sve je to lijepo ..al brate maska ti je smijesna majkemi..

ljuti se ili ne....

al primjeti da ti je svaki recimo 2 komentar skidaj masku..negovore ljudi dzaba sigurno
 
Početnik
RE: VW Passat 3 Variant

fino si ga sredio za male pare

vidim, dobro ti ide sa maskama
ne fali ti ideje;););)

keep it up soldier
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top