VW Passat 3 Variant Update 8.10.09

VW Passat 3 Variant Update 8.10.09

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Passat 3 Variant

lep pasat samo bih ti savetovao da vratis originalnu masku kod farova,ovo je VW i ne trebas da od njega pravis bmw,inace samo napred
 
Član
RE: VW Passat 3 Variant

Lijep Pajo, samo mijenja tu masku i skidaj te trake s farova...
Isto unutra tapaciraj vrata u crno posto ovaj originalni tapacirung momacki odudara od ove crno-sive kombinacije... Ostalo je ok
 
RE: VW Passat 3 Variant

zen3dom je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
skidaj masku pod hitno i onu izolir traku povraca mi se :icon_mad:

IZOLIR TRAKU :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_question::icon_question:
Gdje:icon_question::icon_question::icon_question:
Ako mislis na farove nije traka, od poliestera je izliveno zajedno s maskom ;)

jos gore :icon_sad:
 
Član
RE: VW Passat 3 Variant

hudler je napisao(la):
Lijep Pajo, samo mijenja tu masku i skidaj te trake s farova...
Isto unutra tapaciraj vrata u crno posto ovaj originalni tapacirung momacki odudara od ove crno-sive kombinacije... Ostalo je ok

potpis;)
 
Član
RE: VW Passat 3 Variant

Passu spusti malo blize zemlji i skini mu odma masku i bice kao bonbonica :cool:
 
Član
RE: VW Passat 3 Variant

Nije los,znaci skidanje maske,mozes cak naci org.ca fabrickom obrvom(malo ide preko farova ukoseno)i stavi dodatak na prednjem braniku od golfa 3 GTI :icon_smile:
E,da skidaj kuku:D
 
Član
RE: VW Passat 3 Variant

Ey care upravo si mi postavo najblji prijatelj na ovom forumu za passata nemam rijeci poslusaj samo taj savjet s maskom imam jedno pitanje ustvari imam ih vise ali ovo za pocetak jesli farbo passija ili jesil upoznat s cijenama farbanja i znas li gdje se moze nabavit koji dobar dio za ovakvu b3 jer ja imam istu samo u mene je clhttp://www.youtube.com/watch?v=I8RRWD7qpic
eto vidi znam da ima puno za uradit ali ima par prednosti kako sto su Ajnspric i plin tj brc znaci dva rezervara plin benzin evo kakva bi maska tebi pasala
101_1197.sized.jpg
 
Član
RE: VW Passat 3 Variant

fin pasat ali se slazem sa vecinom da skines tu masku ocito je neko od pasata hteo da napravi X5
 
BHT Ovisnik
RE: VW Passat 3 Variant

passat je jako fin,jedan od ljepsih primjeraka,ali kad sam vidio masku vjeruj ja sam mislio da se netko bez imalo iskustva igrao u paint-u ko fol tunirao,kad pogleda ostale slike ono stvarno maska:icon_eek: inace je jako jako fin,samo skidaj masku svega ti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top