vw pasat variant finished by BaD_BoY

vw pasat variant finished by BaD_BoY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
prvi i zadnji put da radim karavan :icon_evil:


et pa svaka kritika dobro dosla:)

org:







p.s:





high res:

http://www.imagesforme.com/show.php/295458_badboy.jpg
 
Član
ko bi reko cuda da se dese pa miljacka mostove odnese..

sad si mi upropastio sve lijepo sto sam mislio o ovom karavanu :/ smrc smrc trebo je da bude crni sa felgama sa veeeeelikim falcevima..blah :( i ovaj zmaj je samo tako OFF
 
Član
bilo bi dosta da si samo stavio felne sa falcom spustio ga i zatamnio stakla...
na high res ti je skroz zamućen,najgore je što si izgubio sve sjene na autu,vidim prag si sam radio kao da je sa smudge,kako god tako neide ne izgleda realno... ako već hoćeš sam da crtaš dijelove,nacrtaj pomoću linija npr. prag,onda ga izbrušaj,zatim uradi refleksije,sjene i odsjaje...
za branik sam već prije rekao da nepaše na passata i da bježi u stranu i da nema nikakvi sjena...
potrudi se da rad bude što realniji i čistiji u hr ;)
bez ljutnje drug ako trebaš kakav savjet pitaj na pm ili msn kad budem online pomoću kolko mogu ;)
 
Član
Malo taj branik sredi.Na ovom mozes jos dorada napravit ihihi samo polako..Vi sjednete i chop napravite za 2h a za chop da ispadne kako spada treba najmanje 4 dana da bi na nesto licio..Zato polako radi..Nista na brzinu..I ja radim jedan projekt nece nest bit nakrkan spojlerima i tim al ce bit kulturno odradjen..Ryu sve zna on mi pomaze malo kako i sta..
 
dobar chop sam boja nerealna i ima dosta greskica.... nesviđa mi se takav stil tuninga bas...pogotovo ovo sa zmajevima....
 
ja jedan problem sa p.s kad god hocu da djelove crtam
sa linijama svaka 1 linija otvori se novi shape ja neznam sta je problem ja sam rest p.s i opet ono isto :icon_cry:

:icon_question:
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
ja jedan problem sa p.s kad god hocu da djelove crtam
sa linijama svaka 1 linija otvori se novi shape ja neznam sta je problem ja sam rest p.s i opet ono isto :icon_cry:

:icon_question:

prvo nauči osnovno o ps-u ;)
moraš sam podesiti linije,brusheve,layere....
ja kad sam počinjo sa ps om više sam od 2 mjeseca učio šta je šta i kako se podešaa kad sam sve sam skonto onda sam uradio i prvi rad,ako ti ko i objasni opet ćeš negdje zapeti najbolje da sve sam sebi skontaš i onda će ti radovi biti super ;)
 
pa ne znam zasto site kritikuvaat negativno??? eve na primer mene mi se sviga mnogu. samo edna zamerka:moras da stavis senka na farovite, ispod haubata. inace e extra, i da ja smenis bojata.;););)
 
Član
Trozic je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
ja jedan problem sa p.s kad god hocu da djelove crtam
sa linijama svaka 1 linija otvori se novi shape ja neznam sta je problem ja sam rest p.s i opet ono isto :icon_cry:

:icon_question:

prvo nauči osnovno o ps-u ;)

hahahaha..drama !

kad povlacis linije povuces jednu pa pritisnes shift da ti se pojavi + i kad pocnes povlaciti drugu pustis shift povuces liniju do kraja itd.. i onda se sve spoje u jedan shape..
 
Član
knoxville je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
ja jedan problem sa p.s kad god hocu da djelove crtam
sa linijama svaka 1 linija otvori se novi shape ja neznam sta je problem ja sam rest p.s i opet ono isto :icon_cry:

:icon_question:

prvo nauči osnovno o ps-u ;)

hahahaha..drama !

kad povlacis linije povuces jednu pa pritisnes shift da ti se pojavi + i kad pocnes povlaciti drugu pustis shift povuces liniju do kraja itd.. i onda se sve spoje u jedan shape..


može i bez shift ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top