VW Mk 1 Tala-Motorsport

VW Mk 1 Tala-Motorsport

Član
dzinn16v je napisao(la):
Je ali koliko kila ima BMW a koliko kec?:lol: Imam informacije...lik se zove MIKI ima 3 golfa keca,nije clan ovoga foruma kao sto sam napisao nego je clan vw cluba croatia...ima keca ABF-a sa 183 KS vozio je 13.7 mozete pogledati na youtube
Ako vec pratis vwcc trebao bi znati da oni govore o snazi na tockovima
Nas esso_sa ima 238 KS na RADILICI i imao je vrijeme 13.7 il 13.5 nisam siguran. I njegova snaga je cca190 na tockovima sto dovodi do zakljucka da vwcc nije nista pametniji ni brzi forum od naseg ;)

dzinn16v je napisao(la):
Nemam nista protiv ovoga keca,naprotiv svaka ti cast,ali malo mi je puno tih 240 ks a vozi 13.5...Bez uvrede
Ovaj kec ide bas onoliko koliko i treba a ti ako mislis da si upravu slozis keca 250 KS pa vidi kako ce ici ;)
 
Član
Mrva je napisao(la):
Nas esso_sa ima 238 KS na RADILICI i imao je vrijeme 13.7 il 13.5 nisam siguran. I njegova snaga je cca190 na tockovima

Moram te ispravit ! 248 KS na radilici a 200 na tockovima ;) Ne kradi mi krvavo zaradjene konje :lol:
 
45 Postova koji vode nicemu? Postoji OFF TOPIC pa tamo raspravljajte o stvarima o kojima ste ovdje pisali! Nije ni cudo sto se ljudi koji su neko i nesto u auto svijetu povlace sa ovakvih mjesta i ne zele da pisu, pomognu..Dalji OFF TOPIC u ovoj temi vodi ka automatkom banu. Hvala. Pozdrav.
 
svaka cast vedrane,rekao sa to 100puta,najboljiu kec na daleko..nek se neljute drugi vlasnici brzih keceva ali ovaj kec je legenda jer je i styler i racer
 
Član
ne znam da li sam komentarisao...
ali evo opet cu...
kec mi se svidja,ali bas...
sve je co'jek potrefio... ;)
 
Administrator
______________

a sad malo o golfu ;) o golfu se nema sta pricati previse osim reci respect veliki za volju i trud koji si ulozio u ovo auto... vidjao sam ga prije po gradu i kod ese u solini kad se sarafalo prije nesto na njemu ;)
svaka cast i sretno u nastavku ;)
 
Član
Znam da dizem temu iz mrtvih ali za ovaku silu od auta vrijedi a vidim da si aktivan jos i da je auto kod tebe.Vidim pod haubom 16v - ITB sistem,kazes preko 180 kw.Ako mozes okvirno napisati koliko si love skrhao u motor ;)

dohc24v je napisao(la):
.teško je iz usisnog 2.0 motora izvući 240 zdravih konja.

Ma sta je to,pa bolidi F1 nemaju turbo nego 2,4 atmosferce od 800 ks :D
 
Top