vw jetta grijanje unutra---ima nema...zasto?

vw jetta grijanje unutra---ima nema...zasto?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sradjan je u pravu, samo to sve pocupaj i nanesi novi sloj na te limove i nikad vise ne ces imati problema sa grijanjem ima da se kuvas unutra ako to uradis kako valja
 
Ja imam isti problem! Molio bih ako vam nije tesko postavio sam temu u podforumu KVAROVI i napisao sve....Pa vas molim javite se sa nekim savjetom sta raditi!:icon_question:
 
Druze problem je u tome sto je kod mene sve uredu, sve sam pregledao, termostat uredu, postize radnu temperaturu, mali hladnjak uredu, sva crjeva vrela, klapne uredu! Sto brze vozim, to hladnije duva! Postoji li nesto sto bi usporilo protok vode da ona tako slabo kruzi da je vazduh koji ulazi uspije ohladiti!
 
Član
viktorpetr je napisao(la):
Druze problem je u tome sto je kod mene sve uredu, sve sam pregledao, termostat uredu, postize radnu temperaturu, mali hladnjak uredu, sva crjeva vrela, klapne uredu! Sto brze vozim, to hladnije duva! Postoji li nesto sto bi usporilo protok vode da ona tako slabo kruzi da je vazduh koji ulazi uspije ohladiti!
postoji... komad kartona ispred hladnjaka
 
Ne treba mi komad kartona ako mi termostat funkcionise odlicno i ako imam temperaturu vode u sistemu 82 stepena! Nesto drugo je u pitanju, ili su mi se ona klapne sj*ale a provjeravao sam ili vodo jako sporo kruzi malim hladnjakom!:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top