VW golf rallye

VW golf rallye

A sta je bilo sa crvenim rally-em koji je vozio neki momak lici na Dzeja Ramadanovskog ali fakat :lol: nisam upamtio kako se zove i za njega svi govore da je zacetnik SR scene u BIH. Crveni rallye sav orginal.
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ovaj gore sto je postavljen je original rallye ali je u njemu čađo , bar tako sam ja cuo.
nije tacno, origigi g60!
vozao se u njemu, otac mu mehanicar pa ga on odrzama. Golf inace u ODLICNOM stanju (mislim da nije farban nikad) prije godinu dana momku da si dao 10 000 nebi ga dao sad neznam... samo mogu reci da je decko katastrofa vozac a i sa autima je inace tanak. Prica samo o nekakvom tuniranom mjenjacu :icon_mad:
 
Član
ako ko zna da se prodaje bilo koji ja sam ozbiljan kupac
pa ako ko zna broj tef od momaka sto ih vozaju pisite
posto imam 2
hocu da napravim i najboljeg rellya u ex yuggiiiii
DA SE ZNA DA SMO BOSANCIIIII I DA IMAMO NAJBOLJE AUTEEEEE
:icon_smile::icon_smile:
 
Član
slobodno ako je samo cisti papira nemislim bacati pare u projekt ako nisu cisti papiri
inace imam u planu r32 turbo raditi pa mi treba sasija od rallya
prvo da nademo sasiju pa onda otvaramo projekt
hvala svima na informacijama;);)
 
druze evo ovdje je neko pisao o ovom crvenom pa neka ti se raspitaju mozda ga vlasnik i proda ;)

http://www.bhtuning.com/zanimljiva-auta-na-bh-cestama-t-33829-152.html
 
Aha. Taj. Predobar. Kontam kako si napisao da imas 2 rallya. Evo vidi ovaj pik oglas sto sam ja stavio pa probaj preko brojeva telefona da opet stupis u kontakt s vlasnikom,ko je sada. Bio je opet na piku malo opran i dotjeran za vise novca ali sredices ti to, vidim kod tebe se ne oskudjeva kad su u pitanju auti. Sretno u potrazi, poz ;) :cool:
 
Član
Nemam Vahin broj, nazvao kuma tu u blizini zivi. Nema sanse da ga proda, ako u ovo dan dva naletim na njega javim ti se.
Iskreno, vise bi volio taj auto vidjeti u rukama.. nekog ozbiljnijeg. Ipak, to auto ima dusu sto bi rekao porsh fan ;)
 
Mrva je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ovaj gore sto je postavljen je original rallye ali je u njemu čađo , bar tako sam ja cuo.
nije tacno, origigi g60!
vozao se u njemu, otac mu mehanicar pa ga on odrzama. Golf inace u ODLICNOM stanju (mislim da nije farban nikad) prije godinu dana momku da si dao 10 000 nebi ga dao sad neznam... samo mogu reci da je decko katastrofa vozac a i sa autima je inace tanak. Prica samo o nekakvom tuniranom mjenjacu :icon_mad:

ja ne govorim za vahinog , nego ovog gore sa slike , vahin je na alufelgama , ovaj nije , znam ja vahu :) kod vahe jeste original g60 , kod ovoga nije :)
 
Član
meni pase i jedan i drugi glavnom da je rallye a mozda i bolje ovaj dizel jer i tako planiram vaditi motor
 
Član
Duke Of Harlem: istina da je na K.Glavi original rallye sa daga daga motorom, možda necete povjerovati al to je cuveni rallye iz Odžaka. Momak koji ga vozi preselio se u Sa i radi bas u tom servisu na K.Glavi.
Trenutno ubacuje 4.2 iz audija A8 + turbo -ine u Corrada.
 
O tome ja pricam , mada je bio mali nesporazum izmedju mene i Mrve , on je vjerovatno mislio da sam ja pisao samo o vahinom rallye-u. :cool:
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
O tome ja pricam , mada je bio mali nesporazum izmedju mene i Mrve , on je vjerovatno mislio da sam ja pisao samo o vahinom rallye-u. :cool:

ovaj sto je postavljen u prvom postu je od Nide iz Odzaka (Mrva ti bi ga trebao znat) drzi momak servis na kobiljoj glavi In Line ubacen dizel iz trojke i chipovan... nema tih para da ga proda
 
Top