VW Golf R - DSG versus manual by autocar.co.uk

VW Golf R - DSG versus manual by autocar.co.uk

Član
Razlike izmedju rucnog mjenjaca i DSG kod ubrzanja, Golf R...

<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/lRwfvnDt7BA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Nakon sto sam vozio novog passata 170ks sa dsg, mogu samo reci da je dsg fantastican, i definitivnO vrijedi svake marke, bolji bar 200 puta od manuelca, ja cu ga sebi trazit na sljed autu..
 
Dobar ;), uzmimo u obzir da je ovdje i mokro, tj. ni tam ni vam kada je cesta najgora, ali je opet DSG masina ;)
 
Član
DSG svakako jedna od boljih getriba, bar za mene :) fantasticna je, kao i SMG kod BMW.. da ne govorim novi ZF od 8 brzina ;)
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
DSG svakako jedna od boljih getriba, bar za mene :) fantasticna je, kao i SMG kod BMW.. da ne govorim novi ZF od 8 brzina ;)

SMG uopste nije bio na ovoj osnovi kao DSG pa su onda stavili DKG isti princip sa dvostrukim kvacilom ko u DSG-a.
 
Član
znam da nije bio, on je s jednom spojkom al' jako kvalitetan pa sam naveo da mi se jako svidja:icon_biggrin:
 
Član
sve to stoji... al ovi na desnoj strani, vala ja ne bi mogao mjenjat brzine lijevom rukom nikako :icon_eek:
 
Član
Sminka je ovaj DSG ali svaka tetkica sa njim moze idealno startati :lol: nazovite me staromodnim ali zivio manuelni mjenjac :icon_biggrin: :123: :icon_smile:
 

MTR

Član
powerstrip je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
znam da nije bio, on je s jednom spojkom al' jako kvalitetan pa sam naveo da mi se jako svidja:icon_biggrin:

SMG teze sranje...
Vozio se u M3 i trza ko da ga neki pocetnik salta.

nekad bilo , SMG nije automatik vec obicni mjenjac sa elektropneumatskim ventilima ;)
 
MTR je napisao(la):
powerstrip je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
znam da nije bio, on je s jednom spojkom al' jako kvalitetan pa sam naveo da mi se jako svidja:icon_biggrin:

SMG teze sranje...
Vozio se u M3 i trza ko da ga neki pocetnik salta.

nekad bilo , SMG nije automatik vec obicni mjenjac sa elektropneumatskim ventilima ;)
automatizirani manuelac ;)
Ma sve je to shit kad poredis sa dsg-om.
Kako se pokazao mjenjac u Aventadoru? Mislim da ce to biti prvi single clutch sa brzinom dsg-a:cool:
 
Top