VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

IGY

Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

znas onaj osjecaj kad covjek ostane bez teksta......

predobro je ispalo ;)
 
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

Meni bas nis toliko ne upada u oci kao ta bjela traka na sajbi prednjoj...Sve drugo mi je kako treba biti...
Lepi drzi se.. :)
Pozdravw
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

nema dalje drug..;)
samo mi nikad nece biti jasno sto si izvadio one kozne siceve sto si imao :cool:
Auspuh nije los nek nije uobicajen to je bitno ;)
 
Početnik
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

Skrabo je napisao(la):
nema dalje drug..;)
samo mi nikad nece biti jasno sto si izvadio one kozne siceve sto si imao :cool:
Auspuh nije los nek nije uobicajen to je bitno ;)

I mene cudi sto je bez unutrasnjost povadio,ali on zna najbolje
Ali ipak je ovo i dalje jedna od naj trica u BiH :cool::cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

hocemo se kladit da ce to opet sve doc na svoje:cool::cool:
koliko sam upratio enes zeli da mijenja one nove siceve za tricine:icon_smile:
 
Administrator
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

arma mislim da nisi dobro upratio:D:D

nova sjedista prodaje, ali je prije nabavio zadnju klupu od cetvorke i sada je nabavio prednja sjedista od cetvorke, tako da mislim da planira opet u bez presvuci ta sjedista;);)
 
Legend
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

hvala narode ;)

naljepnica ide sa sajbe,cekam za par dana da se odrade one klapnice za sunce u kožu , sad kad bi skinuo onu nalju vidjelo bi se unutra kako na prednjem dijelu par cm visi krovni tapacirung , jer ih bas oni djavoli za sunce stegnu / prione uz plafon .... ;)

sto se tice auspuha,svasta sam probao i ovako ostaje ;)


a unutrasnjost , jbg FK sport sjedista sam kupio , i prodao ..... tako i sjedista od cetvorke
sve kako su se radovi na autu privodili kraju , na vanjski clean / švabo look racerska sjedista se nisu nikako po meni uklopila tako da su prodata , a kupio sam origigi GT sjedista , trenutno u crnom platnu , preko zime cu ih presvlaciti + instrument tablu ;)

a sto se tice Sarajeva,necu na zalost moci,dalek je put a dosta obaveza imam uporedo s tim , ne znam sta ce ove godine u 7-mom mjesecu u Banja Luci biti ??? to bi mogao posjetiti
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

ja imam ovakav cd isti vec dugo dugo grmi sa pojacalom i vuferom super,bas me zanima kolko bi mi trbalo para da ovo kao ti ubacim dvd,na cd si to spojio?:icon_question:
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

ee jbemu bas sam se nado vidjet golfa uu Sarajevu :(.. steta.. u svakom slucaju respekt za golfa.. prelijep je !
 
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

ja bi taj auspuh osjekao do grane,probio haubu i izveo ga sa tri cijevi kroz nju...to bi ti jedino moglo pokvariti izgled golfa...








Hocu reci...kada si svojim mozgom sredio ovako lijepo onda neka opet tvoj mozak i o auspuhu odluci. ;););)
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

Sve pohvale prijatelju, nadam se da ce mo se nekad srest i odradit neke fotoshoot :)
 
Legend
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

hvala ljudovi,....anaja ..... a nermine druze,neka ga .... sta god drugo uradio ....usracu ...pa da mi se zgadi necu da se zamaram puno ;)

a sarajevo na zalost ne ..... evo gledam Gradiška .... 16.07 Street race , 17.07 style + dB drag , tu bi vjerovatno trebao doci ;)
 
Top