VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf MKIII by enesss.......mali nastavak sa farovima (19.11.2010)

sve sto radis drug za pohvalu,i sad je prelijepa a jedva cekam ovaj vento look da vidim ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......mali nastavak sa farovima (19.11.2010)

superman je napisao(la):
nadam se da ce i moj biti barem ko pola tvog dobar

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......mali nastavak sa farovima (19.11.2010)

heheh ma nemojte mi superman-a :D izletilo mu

hvala ljudovi nastavak slijedi;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......mali nastavak sa farovima (19.11.2010)

supermen strasan :D

@tema ova trica defitnivno u top3 izbor :)
Te farove kad odradis onda ja mislim da je to sto se tice vanjskog izgleda :D
Svaka cast smao naprijed.
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......mali nastavak sa farovima (19.11.2010)

jedva cekam da vidim kako ce to ispasti s farovima,samo lagano druze,golf je perfektan ;)
 
RE: Golf MKIII by enesss.......mali nastavak sa farovima (19.11.2010)

ne sumnjam u enchijov ukus,bice to vrhunski odradjeno kao i sve do sad
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......mali nastavak sa farovima (19.11.2010)

hvala drustvo ;)
necu druze,sve je tvornica,potpuno crni ce bit,samo sto unutra ide bixenon projektor....nekoliko stranica prije imas primjer/sliku kako bi to trebalo na kraju biti

evo i ovdje : http://oi56.tinypic.com/aazmuf.jpg
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......mali nastavak sa farovima (19.11.2010)

Prvo da ti pohvalim golfa, nisam bas ispratio celu temu jer je poobimna :D Ali u odnosu na ono na pocetku, 10 puta je bolji ;)

A za farove, mislis li da se nece lose prelamati svetlost ako stavis fabricka stakla, posto ona bi trebalo da usmeravaju svetlost, sto ti kod projektora nije potrebno?
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......mali nastavak sa farovima (19.11.2010)

Madison je napisao(la):
Prvo da ti pohvalim golfa, nisam bas ispratio celu temu jer je poobimna :D Ali u odnosu na ono na pocetku, 10 puta je bolji ;)

A za farove, mislis li da se nece lose prelamati svetlost ako stavis fabricka stakla, posto ona bi trebalo da usmeravaju svetlost, sto ti kod projektora nije potrebno?

nece,kad bude imao xenon sve ce biti ok,ja sam imao sociva u obicnim farovima,i bila je sasvim ok vidljivost,jos ce kod njega biti bixenon leca,tako da ne vjerujem da ce biti problema
enes je to,zna on tacno sta hoce;);)
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......mali nastavak sa farovima (19.11.2010)

Madison je napisao(la):
Prvo da ti pohvalim golfa, nisam bas ispratio celu temu jer je poobimna :D Ali u odnosu na ono na pocetku, 10 puta je bolji ;)

A za farove, mislis li da se nece lose prelamati svetlost ako stavis fabricka stakla, posto ona bi trebalo da usmeravaju svetlost, sto ti kod projektora nije potrebno?

na pocetku sam sumnjao u isto,ali citajuci po vw vortex-u ima dosta tema kako je ko radio i svi su zadovoljni

a socivo ce vjerovatno doci dosta blizu stakla tako da ono nece imati fore bacati dovoljno sirok snop svjetlosti sto bi uzrokovalo to

naravno mogao sam naci i potpuno prozirno staklo,ali to bi ispalo kao i svaki dr far koji mogu gotov kupiti,ovako mi je i vise ka tvornickom izgledu,a ujedno i dobro,od dana kad sam prve xenone kupio,.....rekao sam da cu ih uvijek imati ;)
 

IGY

Član
RE: Golf MKIII by enesss.......mali nastavak sa farovima (19.11.2010)

ne brini se zbog toga, drug mi je isto radio na fiesti i nema problema nikakvih ;)
 
Top