VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Legend
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

zaboravih reci, cudi me da ovaj auto ne ide u projekte..
 
BHT Ovisnik
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

bolje ne moze sto rekose,kako ce ovo fino leci:cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

Super Felge , pozuri nadi neke gume pa da vidimo kako ce to leci na Golfaca , mislim da ce izgledati odlicno ;). Samo bolje stavi makar 195/45-50/15 bolje ce izgledati , 185 ce biti mozda biti razvuceno previse i nece ti guma stititi rub felge.. Kod mene su 8 jota i gume su 225 sirina i super je leglo.
 
Član
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

auuuuu drug bacio sam drkicu!!!!! bgt ako nije tajna baci mi jedan PM i cijenu koliko si ih platio iskreno i ostat ce izmedju nas dvojice jer imam jednu ponudu za istee s novim gumama ali su basss skupe.. dao bi ih cojek za mobitel plus nadoplata i to velika.. pozz
 
Član
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

dobre su felge ali definitivno su trebale ic 16 ke , ustvari sve ces vidit kad stavis na auto !
fin ti je golfic
 
Član
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

iii da obavezno 195/50 nista ni uze ni sire a i profil 50 ce tamam biti na 8jota, isprobano:cool:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

elmir je napisao(la):
iii da obavezno 195/50 nista ni uze ni sire a i profil 50 ce tamam biti na 8jota, isprobano:cool:

upravo te sam danas kod kolege nasao,.....nisam gledao , samo dok mi donese ako su u solidnom stanju stavljam ih ;)
 
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

extra felgice ima ih moj kolega na golfu 2 iste ovakve i jedna vrlo bitna stvar nemoj ni u kojem slučaju navlačit profil gume 50 ili 55 bit će ti auto kao dzip to je previsoko idi fino na 195 45 15 ili 195 40 15 ništa preko 45 jer je pre ružno
 
Član
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

pogledaj u mojoj garazi kako su mi powertech 8x15 extra sjele s profilom 50.. u tebe je veci bas veci falc i mislim da ce tebi jos bolje sjesti radi falca, a isto ce se razvuci.. pogledaj pa ces viditi.. iiii da nisi mi javio na PM cijenu:icon_cry::cool:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

definitvno finije izgleda /45 ,ali u mene ne dolazi u obzir jer cu sjebat felge (falc viri van ) ne vozim sam golfa ,ja pazim ali npr stari ne toliko ,a auto bi onda bilo ....pa na podu jbg,fino bi bilo na oko ali funkcionalnost =0

sutra mi dolaze 4 195 / 50 , pa ce biti slike kad se montiraju ,a vec sam gledao elmire kako izgleda to ,....sjecam se i kako je u tebe bilo na slikama..... mislim da ce biti ok , eh da...gume su polovne,vazno mi je da ih vozim sad jos 2-3 mjeseca i eto zimskih guma,a na proljece kupujem nove , pa mozda i bude na podu :icon_smile:
 
Top