VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

pravo su mu sjele felge ,hajde jedva cekam i prednje da legnu pa da vidimo ali ovako izgleda dobro ,dosta bolje nego sa onim od prijee ... a jos kad bi ga malo spustio ..pozd
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

fine su felgice, al nekako mi se cine malo povelike za njega... to je neko moje misljenje...
a autic je bombonica, nadam se da cu uskoro i ja jednog takvog vozat... ;)

EDIT: il mozda da se jos spusti, pa bi bolje izgledalo... ovako mi nekako viskoko izgleda, isto off-road heheh :D
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

Nisu velike uopste, super su, samo moras spustiti auto i bit ce za 10... Pozz.
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

Super su ti felgice, i golf ti je prelijep,
ali i ja se pridruzujem zeljama da ga malo spustis,
osjeci mu krug i pol nazad, a dva naprijed, dok nedodju sportske opruge.... pozdrav
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

hvala decki :D,dok budem sa lovom bolji,hocu malo kvalitetnije gewinde....i miran sam,a zao mi je opruge nize stavljati,zima ubi......odvali sve sa njega...zapni ovdje...tamo i tako to ide,a skracivanje opruge,nikad..
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

super su felge , ali place za spustanjem tek tad ce biti bolid ...

kako si zadovoljan sto se tice udobnosti, jeli se mnogo osjeti promjena !!? meni na audi c4 kad sam stavio 17' najvise mi je smetalo kad naidem na cestu sa spurom ,bas ruzan osjecaj kako trza volan, ali to je bilo sa losijim gumama dok nisam stavio bolje ,,,
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

kao sto rece kada ga spustis bi ce bolid a izbor felgi fenomenalan :D
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

bmw 330d je napisao(la):
super su felge , ali place za spustanjem tek tad ce biti bolid ...

kako si zadovoljan sto se tice udobnosti, jeli se mnogo osjeti promjena !!? meni na audi c4 kad sam stavio 17' najvise mi je smetalo kad naidem na cestu sa spurom ,bas ruzan osjecaj kako trza volan, ali to je bilo sa losijim gumama dok nisam stavio bolje ,,,

malko je tvrdji....al nista sad strasno.....bolje lezi u krivinama to je primjetno bas kako su sjele....
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

oo pa super je,hihih,mozda zeru manje,jbg ili je samo potrebno spustanje da bude sve sjelo kako treba.

uglavno samo polako,nemoj nigdje zuriti pa rezat opruge,najveca glupost jbt,radije nikako nego to raditi.

uglavnom sretno sa felgama,da bog da nikad ne imao sa njima bliski susret sa trotoarom!:D
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

Joj place za spustanjem , gewinde obavezno ako je IKAKO moguce
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

prelijepo mu stoje, samo stavi si na prvo mijesto spustanje, pa tek onda ostalo.... respect... :) :)
 

edo

Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

sretno sa felama,a golf je svakako tvrd tako da si na to navikao...
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

felgice su extra,jos samo znaci spusti ga i imat ces masinu i po
 
Top