VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Legend
hvala na tako lijepim komentarima drugovi ;)

superman druze gume su otisle kolegi ;)

slaja , 18T ce aBd ako stanje sa cijenama goriva bude koliko toliko u granicama normale , a ako ne ...... radije da vozim non stop nego da ne mogu stici tankati i da ga gledam da stoji , vidjecemo ,al definitivno je u planu ;)
 
Legend
superman druze moze sutra cu ti poslati nekoliko , na drugom racunaru su mi sve fotke ;)

dzinn , guma je skroz tanka pa mi je nazad bilo tvrdo , al sam odmah odbojne mekse stavio i sasvim je ok , sto se stabilnosti tice kao karting je , a gume su polovne , sluzit ce ovo ljeto , pa cu na proljece naj vjerovatnije opet istu toyo , iznenadjen sam kako dobro drze s obzirom da su na pola gotove

jesi uspio sta naci za sebe ?
 
Član
:icon_eek: joj unutrasnjosti da se razbolis kak je mocno ispalo :icon_eek: savrseno :icon_smile:

A ovih bbs felgi i nisam neki ljubitelj :D meni mocnije i unikatnije na borbet izgledo ;)
 
Član
pa ovo je vrhunac druze sve vise je previse...moramo nesto vidit za ove bs-ice da ti nezauzimaju prostor :lol::lol:
 
enesss je napisao(la):
superman druze moze sutra cu ti poslati nekoliko , na drugom racunaru su mi sve fotke ;)

dzinn , guma je skroz tanka pa mi je nazad bilo tvrdo , al sam odmah odbojne mekse stavio i sasvim je ok , sto se stabilnosti tice kao karting je , a gume su polovne , sluzit ce ovo ljeto , pa cu na proljece naj vjerovatnije opet istu toyo , iznenadjen sam kako dobro drze s obzirom da su na pola gotove

jesi uspio sta naci za sebe ?

Ma nista...izgleda da nankang uopce ne radi 195 40 16 dimenziju...a je da ce biti malo ruzno ali stavit cu za pocetak 45 gume pa dok bude prilike uzet sve 4 nove 40 profil...

Jebo te ove tvoje bas extra izgledaju na 8j...
 
Član
Ove felge su digle golfa na jos vecu razinu, stvarno predobro, golf je mjera, ne mogu da se nagledam:icon_biggrin:
Respect!!;)
 
Jao Enese brate ovo sto radis je clean da bolje ne moze, svaka ti cast stvarno, po ko zna koji put, ne volim, ne vozim vw, al kad bi, upravo ovakav bi bio, ful po mom ukusu, respekt :cool:
 
Član
A dobro sta reci :cool:, koju poslugu porati :icon_biggrin: kome :lol:

Svaki komentar je suvisan osim gdje ces jos nize ici ovo je mjera =)

A dobro sta reci :cool:, koju poslugu porati :icon_biggrin: kome :lol:

Svaki komentar je suvisan osim gdje ces jos nize ici ovo je mjera =)
 
Top