VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

IGY

Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D PiCtures )

taman je
mada bi ja jos to ubijo u pod, ali onda ne bi mogao voziti nikako :cool:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D PiCtures )

IGY je napisao(la):
taman je
mada bi ja jos to ubijo u pod, ali onda ne bi mogao voziti nikako :cool:

heh i ja mislim da je taman, i sa ovim sam se dvoumio (grebanje) ,al sve ok , sinoc test sa 3 budale na zadnjem sjedistu ....preko neravne ceste,bez problema sve prolazi,....sto znaci ja zadovoljan,bilo bi mi ljepse da je profil gume 40/45 , al otom potom i ove su nove 205/50 R16
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D PiCtures )

Dobro je lego,netreba pritjerivat...................:cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D PiCtures )

Dobro izgleda, moglo bi jos malo ekstremnije, ali ok. Jedino mi ovo clean look ne ide uz auto.
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D PiCtures )

golf je stvarno prelijep svaka cast :cool::cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D PiCtures )

Jedno je kad imate gewinde pa uvijek mozes naviti, ali dje ces sa oprugama nize, ipak smo na Balkanu ljudi, nemojte se zanositi...;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D PiCtures )

Golf je stvarno extra sredjen svaka cast :cool:
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D PiCtures )

mnogo bolje,sad lezi:cool:
al nikako nemogu svariti cromirane kvake,sto si to radio?ne uklapa se ni sa cim.ako vec ides na clean varijantu,mogao si branik odraditi clean kad ces ga vec lakirati,i na haubu navariti bad look.ovako nevidim da je ista clean-bez zamjerke druze.
volio bi uzivo vidjeti golfaka,de posalji mi na pm svoj br. pa cu se javiti kad budem u cazinu;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D PiCtures )

@abdulmalik , imas pm druze ....
a sto se toga clean tice... ja ga smatram cistim nema li dzidzanja , svemirskih branika , aftermarket spojlera i tako toga(sto vise moguce originalnije je meni licno bolje).... ova maska i bad look se meni svidja ...a sad... hmm jbg skoro svaki ima masku bez znaka poput one origigi malo mi monotono,.... a bad look planiram malo manji izvuci na haubi,to da...

sto se spustanja tice , ovo mi je dosta, sta cu kad nekad trebam zavuc se u mrak ?? potrga sve :D hehehehhe :D:D
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D PiCtures )

nedaj Boze svemirskih branika i raznih šalungi na autu:lol:
eee to je druga stvar,mrak i te stvari...:icon_biggrin: trebas nabaviti sebi terenca za te stvari+imo bi vise prostora,da ubacis jogi kakav:lol:
 
Top