VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes "ZIMSKI SAN"

golf gori :cool: a kako i nebi gorio kad ga tako odrzavas :lol: samo naprijed
 
Administrator
naravno da nije:lol: al su mi oci ispale:lol: x puta sam procitao "super, extra":lol::lol:

al je zato sad projekt na jednom mjestu i sa zadovoljstvom pregledat, od pocetka pa do kraja;)
 
Član
nisam ljubitelj VW-a nikako...al postujem i skidam kapu,kad vidim sa ukusom odradjen auto...svaka cast...extra ideje....svaka cast :D
 
Legend
mahir_011 je napisao(la):
nisam ljubitelj VW-a nikako...al postujem i skidam kapu,kad vidim sa ukusom odradjen auto...svaka cast...extra ideje....svaka cast :D

OggyBoy je napisao(la):
mahir_011 je napisao(la):
nisam ljubitelj VW-a nikako...al postujem i skidam kapu,kad vidim sa ukusom odradjen auto...svaka cast...extra ideje....svaka cast :D

To sam rekao milion puta, a i Enesu u Gradišci.;)

tvrdoglavi je napisao(la):
pogledati slike,a ne cestitati....nemoguce :D

svaka cast :cool:

hvala drugovi , a oggy u toliko mrsko sto mu je vw ok da je i pivo prolivao :lol::lol: sala mala ;)
 
Član
Evo i ja pročitah temu od početka u jednom dahu... Na početku si bio malo zastranio, i milion završeteka mi se motalo po glavi, i ispalo je čak bolje nego bilo koja moja pretpostavka...P E R V E R Z I J A , ovako se sređiva auto, malo ali s ukusom;)
 
Legend
i meni smijesno za vidjeti , ali u tom pocetku , u tom vremenu i ja i vecina smo druge stvari ganjali , eto da bi nadoslo u glavi pa da ide kako treba , hvala druze ;)
 
Član
Sinkooo moja procita i ja temu al ono bas procita hahaha sta reci neg extra autic a sigurno ako iko zna onda sam ja ,,,,,, voli te tvoj babo najvise i vise nego golfa :cool: znas ko mu je jedino zlo nacinio ;)
 
Top