VW Golf mk3 "Joker" von Puki

VW Golf mk3 "Joker" von Puki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član


;);)

Bice i tako dobro nema sta i ja sam ih nekad imao u planu...
al meni je vento look :123:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
:icon_confused::icon_confused:

A jesi i keca još tuniro. Okreno mu felge i dosao na style :D:D:D:D :lol: :lol:



Odlično puki :) Dobar izbor ;)

trulo auto sam vozao a pricam da je bio "napucan" :lol::lol::lol:

memi je napisao(la):


;);)

Bice i tako dobro nema sta i ja sam ih nekad imao u planu...
al meni je vento look :123:

kako kome ;)

nekadasnja Arminova trojka :D
 
Legend
odlican djecko :cool:
na tvoju boju , us .... ovo ce super sjesti
ja volim sve 3 varijante sto se oko farova na mk3 tice nema tu nekog promasaja
ali u zadnje vrijeme svi idu na vento , ja ne planiram skidati ..... al jos malo skoro ni jedan mk3 nece imati golf farove :cool:
samo naprijed druze , golf ce biti ko' curica dok sve sjedne
 
Član
ovi farovi na obicnoj trici izgledaju pomalo bedasto, kolega od starog ih ima na trici koja nema ni alu felgi niti je spustana, obicna pa hajd. i to tako cudno izgleda.
medjutim kada sam vidio kod Pukija na fb sliku tjunirane trice s ovim farovima ostao sam bez teksta, zna covjek sta hoce, samo naprijed brate, bit ce sexy samo dok prodje tvoj tretman:cool::cool:
 
Član
enesss je napisao(la):
odlican djecko :cool:
na tvoju boju , us .... ovo ce super sjesti
ja volim sve 3 varijante sto se oko farova na mk3 tice nema tu nekog promasaja
ali u zadnje vrijeme svi idu na vento , ja ne planiram skidati ..... al jos malo skoro ni jedan mk3 nece imati golf farove :cool:
samo naprijed druze , golf ce biti ko' curica dok sve sjedne

eeeeeeeee bravo Enese, o tome ja pricam, treba biti inovativan i jedinstven a ti to najbolje znas prijatelju ;)

ArminM je napisao(la):
ovi farovi na obicnoj trici izgledaju pomalo bedasto, kolega od starog ih ima na trici koja nema ni alu felgi niti je spustana, obicna pa hajd. i to tako cudno izgleda.
medjutim kada sam vidio kod Pukija na fb sliku tjunirane trice s ovim farovima ostao sam bez teksta, zna covjek sta hoce, samo naprijed brate, bit ce sexy samo dok prodje tvoj tretman:cool::cool:

Brate, Pukiju je uvijek falila neka daska u glOvi, sta ces drugo ocekivati od mene :lol:

sub3r je napisao(la):
Ni na sto ovo nece liciti, ciganluk pa ajd. :D

Ganci Style Priboj :D
 
Član
Montirao sam volan i naslonjac za ruku :icon_smile:

DSC00041_zps42d970c0.jpg


DSC00042_zpsafb62f03.jpg
 
Član
Za nekih 15 dana, krecem sa rasklapanjem golfa i pakovanjem nabavljenih dijelova-dugo su cekali u mraku :D

Ovo su poslednje slike prije rasklapanja ;)

05032013043_zps4c584ca9.jpg


05032013045_zps9549b442.jpg
 
Član
Red je da se skine prasina sa teme....posto sam je maloprije uklonio sa tavanice :lol::lol::lol:


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7nzMEBkfyQk&list=HL1364150580&feature=mh_lolz[/video]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top