VW Golf MK3 by Ivke

VW Golf MK3 by Ivke

dobra je ova zamisao sa bojom ako si tako nesto dvobojno u planu sa nekim malo manjim obrvama nego na slici i kakve lepe felgice eventualno malo spustis ako ti ne smeta gdje zivis po putevima mada su svugdje katastrofa.....dobar je on i ovakav kakav jeste .......
BOLJE ISTA NEGO NISTA.....
 
Član
da u planu je farbanje u 2 boje, ali ima toliko mnogo kombinacija sa crnom to je cudo. Sto se tice ovih "obrvica" sa slike, to je (cini mi se) badlook radjen z haobe koji i ja planiram da radim ali mnogo blazi tj samo koliko da stigne do fara. Za spustanje cu tek videti jer sada trenutno kakav je ide ali na nekim mestima samo sto ne zakaci prednji spojler (koji je trenutno fabricki (onaj plitki) a imam i VR lip koji sam uspeo vec da ga slomim ali sva srecom nije mnogo pa je zakrpljen. Ako bude palo spustanje bice to najverovatnije stelujuci amorti koji cu moci da ga spustm po zelji, jer ima moj burazer sportske amorte i opruge za Golf MK2 ali se spustaju citavih 6-7cm a to mi je previse, do 2.5cm je sasvim ok i onda neka malo vislja guma (zbog rupa) i to je to
 
Član
evo da malcice osvezim temu i da se pohvalim da sam ugradio suspleh danas u mog ljubimca a pre 2-3 dana su legle i nove presvlake na naslone za glavu, u pitanju je rucni rad moje komsike. Materijal je eko-koza, i zadovoljan sam i izgledom i materijalom i naravno cenom materijala

a to ovako izgleda:

prednja strana (prema volanu)


sa strane


a ovako izgleda zajedno
 
Član
evo da malo obnovim temu (odavno nije :) ) pa evo slika

ovde je imao folije na staklima a kasnije sam morao da skinem :(
ivke004.jpg


pa je kupljen volan koji je stigao kod burazera u Golfa MK2 a ja sam uzeo njegov

u MK2
vw-volan-01.jpg


u MK3
victor-volan-01.jpg
victor-volan-02.jpg


pa onda malo slika posle pranja




pa su pre skoro 2 meseca kupljeni GTI farovi i postavljeni, samo sto sam imao malih problema oko dzekova ali i to je reseno bez ikakvih komplikacija

ivke151.jpg


a evo kako izgledaju montirani farovi, jos sam nabavio i bocne vetrobrane i verujte mi mnogo pomaze onima koji nemaju klimu u autu



pa onda jos malo slika iz avgusta meseca



a onda su na red dosli i LED bocni migavci sa kojima sam prezadovoljan.
evo par slika kako je on zutog migavca postao led i jedan klip koji pokazuje rad migavaca, mada uzivo je bruka



video
http://www.youtube.com/watch?v=qVXdgFLws6Q

pa je neki dan kasnije kupljen spojler kacket i zalepljen je sa lepkom za sofer-sajbnu ali nije zalepio dobro spojler i poceo je da se odlepljuje, sada trenutno nije na autu jer trazim doobar lepak da ne bih mislio da li ce pasti ili ne



Za sada toliko, ako imate neki predlog sta treba menjati, dodati, oduzeti, slobodno recite.... razmotricemo...... :)
 
Član
imam ja jedan prijedlog, al sta trebas mijenjati-- skidaj te natpise, sta mora svako znat da si ti IVKE:icon_biggrin:
mislim da ti je i taj ekran bespotreban, nekako se preko slika cini da odudara bas, mozda uzivo i nije tako
 
Član
pa natpis je lako skinuti :) minut posao a monitor mi je preko potreban, iz bezbednosnih razloga u saobracaju mada svi misli da imam dvd radio pa s`tim mislim i da ne odudara toliko a i ne strci mnogo iznad nivo table kada se gleda spolja....
 
Početnik
Fina trica samo par primedbi , retrovizore u boju auta , stopke si trebao uzeti klasicne kristalne(crveno-crvene) i to je to , malo spustiti , staviti sve 4 iste felne i polako dalje :)

Sretno drug!
 
Član
hvala drug. stopove sam te i planirao ali ispale ove i svidele mi se zbog LED-a, a za visinu auta znam da je lepsi kad je nizak ali treba to voziti na srpskim putevima, a za felge se skupljaju pare neke lepe 16" (nove) od 8-9J, videcu sta ima u ponudi...
 
Član
danas sam registrovao mog ljubimca i prijatno sam se iznenadio kada sam preuzeo nove tablice, jos uvek nemogu verovati, ali sam presrecan

evo par slika:

 
Član
evo nije me bilo neko vreme pa da malo osvezim temu, radilo se po malo na autu, menjalo se ponesto i on sad ovako izgleda

auto lakiran, ofarbani retrovizori i zalepljen spojler kacket


zatim zimski set



i zadnje je sto sam radio bilo je to juce u popodnevnim satovima, a evo sta se to menjalo:

pocetak radova:



ishod radova: (predzadnja slika je kratko a zadnja je dugo svetlo a sijalice su Osram Silverstar posto Cool Blue nisam nasao sve 4 u kompletu)

 
BHT Ovisnik
sve super,ali prvo sto budes radio lakiraj branike,auto ce se bar 50% proljepsati,dzaba sve ovo kad ga ovo crnilo odbija,inace ostalo mi se sviđa,za pocetak bih jos znak na masci u crno ofarbao:icon_smile:
 
kad si bojao auto nisi obojao branike :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: bez toga nema ni ljepote,, to je moje mišljenje i crni znak ;)
 
Top