VW Golf mk2

VW Golf mk2

Član
dobarr golf.. dace se to sve dovsti u red... ti motori su extra u odnosu na obicnog dizela...
 
Član
Ti kupi narodno vozilo :D dobar je sve se to sredi golf je to :)

Sto se tice table,20 min posla i tabla je dole,skines sve prekidace i ono za grijanje i tu odma imas sarafice i tamo iznad sata 2 komada i i ispod prekidaca svjetala imas 1 sarafic,otvori oboja vrata i sa strane imas sa svake strane po 1 sarad 10-ta,otvori pretinac ispred suvozac i u njemu imas s lijeve strane isto saraf 10-tka,otvori haubu zavuci ruku tam gdje su motorici brisaca i imas 2 sarafa isto 10-tke,takoder poskidaj one dole plastike kod nogu ispred suvozaca i vozaca centralnu konzolu i to je to tabla ide van cak i volan nemoras skidat samo nakrivis malo tablu i ona ide van :)

Nebo skidas isto brzo,suncobrane odvrnes,onda one rukohvate sto dodu iznad stakala,odvrnes plastike sa a b c stupova samo sa zadnjih stupova malo jace povuces al pazljivo jer jako se dobro drze i to je to nebo ce samo spast dole :)

Sta te jos bude interesiralo pisi pa da se pomogne ;)
 
Član
dobar je navkinut ces se ti..a ove packice i unutrasnjost ma baci 500km na njega ima da bude lutka..:icon_smile:
 
Član
Jest George, matere mi kupi i ja golfa... taktika je sljedeća: naučit starog na golfa i njegovu malu potrošnju i praktičnost, pa mu dat golfa a uzet merca :lol:

Jest Chuza, uze ga, nije onaj što sam tebi govorio, ali oko ovog je manje zezancije što se tiče prijevoza i ostalog... Hvala na savjetima...

Polako, ima li itko ovu ratkapu što mi fali.. moram skinuti sve da vidim jesu mi iste felge, pa da ih ostavim ako su lijepe, mada sumnjam.... :icon_biggrin:
 
Član
Jel nekom puštala voda na kedere one na staklima (na prednjim vratima) .... Koje je rješenje, novi kederi ili otpad?
 
Član
Novi kederi drug smao koje za dvoje vrata teško naći da su u dobrom stanju skoro pa ih nigdje nema da su dobir...sretno u potrazi...pozzzz:cool:
 
Član
novi kederi i cekaj na otapdu dvoju sa dvoja vrata,,ja sam imao srece lik mi skinuo sa golfaca tek dosao iz inostranstva ali za 4 vrata..;)
 
Član
Hmmm ko ce ga prepoznat kad je dobar kad je los... Privremeno sam rijesio problem ali morat cu pronaci kedere
 
Član
pranje

ok65qh.jpg


nmawsj.jpg
5f4v4l.jpg
 
Član
Neznam ja kakva sredstva vlasnik praone ubaciva u wap :icon_biggrin: . Prao sam sjedala kao što perem auto, znači prvo pranje s pjenom pa ispiranje s običnom vodom, i sve tako dok iz sjedala ne pođe izlaziti čista voda...
 
Član
Sve ja kao nevolim golfa, a više mu pažnje posvećujem nego mercedesu ;).

Pun gepekt dijelova (100KM)... kliješta, crijeva, čaure, mandžetne, pločice i ostale sitnice..
24o4zrk.jpg


radovi u toku

2rcu73a.jpg


curilo je malo na turbini pa smo i to riješili..

2uihoux.jpg



I dalje nisam zadovoljan s kočnicama.... morat ću provozat nečiju dvicu ili dat nekom tko se razumije da proba moju, da vidim jel ovo normalno za golfa ili ne!
 
Top