VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

Samo jedan Info imas kod Armina i Damira za 80-tak maraka zmigavce,a inace dobar golf ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

E'o...kompletirane distance... 20 nazad i 15 naprijed... mnooogo se odrazava na stabilnosti... :D







 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

Nabrzaka da se pohvalim i odo'.... :icon_biggrin: :D


Nadam se update uskoro...sa osvjezenim BBSicama ;)




 
Početnik
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

Ev drug kako to treba da izgleda...i golf i felge,ne mora svaki da bude sa maskom bez znaka i kristalnim zmigavcima....
2sam7b8.jpg


;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

:cool: :cool: :cool:

ne'a dalje...

Bogam' ne mogu docekat da se vratim s'mora (a nisam ni otis'o jos) da ih poravnam ako treba, rastavim, i laganica...poliranje... valjda dodju i 1.5" rubovi kroz 20ak dana... :D pa polako... :123: :lol:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V - BBS arrived... :D

Ko god kupi te felge kuburi sa čepovima,pa ko' da ih jedu jebote..
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTi 8V - BBS arrived... :D

Schumi je napisao(la):
Ko god kupi te felge kuburi sa čepovima,pa ko' da ih jedu jebote..

seljaci ih bacaju :S
znas sta sam ih ja vidio slomljenih, unistenih i slicno
moras bit pazljiv, cep se sastoji iz 3 dijela, ovog crnog poklopca gdje pise bbs, onda ovaj obruc sa krugicima na sebi i ondaj centralni dio na kom se nalaze zabice koje se ubace u ovaj krug na felgi koji drzi cep, sve zabice su plasticke i vrlo lako se lome ako ne cuvas..
stoga kad popucaju, nema sta da drzi cep i on spadne ili jednostavno ga ne mozes stavit na felgu, pa se bacaju..
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

forsa je napisao(la):
ljepotan pravi... samo ova rucica mjenjaca odudara pravo, al globala normala :D:D

:D

Nas'o sam na ebay-u polirane cepove... oko 30funti su... ako kojim slucajem se ne uspiju naci, to je zadnja opcija...

Al' prvo je sklapanje u planu...*ebes cepove... :D sala ofc.... :123:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V - BBS arrived... :D

Eh...da i ja malo osvjezim temu... :123:

BBSice su jos uvjek na ravnanju...ne planirano al' dobro...spremaju se za pjeskarenje i poliranje...a i potraga za cepovima jos uvjek traje...
U medjuvremenu je palo par slicica...pa reko' da podjelim sa vama... :D













Update- nadam se uskoro... :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top